:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online Bayan MSN Arsivi
agirdelikanli
Çok ayıp çoookkk..

Edit by admin
efe?aYaN
kardeş ii güzel yazmıssında msn adreslerini.peki bu kişilerin haberi varmı bundan.eger yoksa gerçekten yaptıgın çok ayıp.
Ara
gurbetci
bende katiliyorum arkadasa yaptigin güzel biseymi sence?
sen veriyosun simdi bu msnleri elden ele gidiyo sonra neymis kiz msn adresleri yaw ayip arkadasim isteyen chate girer bulur orda bir sürü kiz ...
ve ayrica sen daha yarali konular ekliyodun buraya ölede dvam et arkadasim...
Ara
Masal_yuzLu
bencede çok yanlış.
forum sevdi arkadaşlık dostluk ön planda tutuyor.

inşaalah konunu editleyip gereken paylaşımını sunarsın

Sevgiler
Ara
ManyaX_GirL
aynen ağırdelikanlı yaa..
belki bu kıslar çok kısdıın belki de nefret ettin kıslar olabilir ama..
burası onların canını sıkmak için seçilmiş ii bi yer diil..
ben de sana chat kanallarını tawsiye ediom...
Ara
ozgur_yasarim

gurbetci ,masal yüzlü, manyax girl,efeçayan bu şahışların bundan haberi yok kesinlikle zaten bu adresler kabul etmez ekleyenleri
agır delikanlı ismine yakışmıyor bunlar be gardaş bu mesajını silersen iyi olur be
ismine yakışır konular aç ok
ManyaX_GirL
nie sen bunları tanıon mu ki???
gerçi doğru ama sormak istedim SmileSmileSmile
Ara
ZiBiDi_RoMeO
uzun bi aradan sona merhaba.. bu forum gozume takildi.. bence agir delikanli yaptigin cok yanliş....

ben şahsen şöyle düşünüyorum... eger senin msn inde bir bayan olarak bulunsaydimki allah koerusunBig Grin

cidden seni bir saniye düşünmeden silerdim..

cünkü kişiye özel olan bu maillleri acik ortamda boyle bi platformda millete online bayan msn olarak vermen cok yanliş.. bu insanlari sen burda resmen kaba nobran tabir vererek soylicemki '' kaşar'' konumuna düşürüyosun.. acaba düşündünmü iclşerinde akraban olabilirmi?

neyse konuyu başka yere cekmicem bence bu konuyu deiştir sil düzxenle naparsan yağp.. ama kesinlikle bu şekilde kalmasinm.. aksi halde yonetimdeki arkadaşlar geregini yapacaktir...

ayrica forum kurallarini oku... msn paylaşimi kişiye has bi durum... ben başka sitede msn imi verebilirim ama bu sitede mesela vermiyorum.. onun icin bence sacmalamişsin bu konuda diger konularini bende takip ediyorum...

anlat,iş icin tşklr .. iyi pylaşimlar....
Ara
AdAmIn1i
agirdelikanlı Bunlara Gerek Yok Afedersin Ama ****** Değiliz!
Ara
ZeNiTH
Kardeş Yanlış Yapmışsın Kız Düşkünü Değiliz Saygılı Olsanda Şu Mesajını Bi Düzeltsen Yoksa Ağırdelikanlı Adam Böyle Yapmaz Başka Kızları Bi Yerde Satmaz Bilmem Anladinmi ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ::karişik Gif Arşivi:: >As!_M€L€q< 22 1,084 04-08-2022, Saat: 08:41 PM
Son Yorum: wildfang
  ''A Msn'' Sizi Silenleri Online G?r?n... Son Noktam 7 1,073 04-05-2022, Saat: 08:22 AM
Son Yorum: wildfang
  AvaTar ArŞivİ :))) By LaNeTh 44 3,001 10-08-2007, Saat: 05:20 PM
Son Yorum: By LaNeTh
  avatar ve smiley arsivi(güncellenmektedir) Melek06 91 4,149 08-27-2007, Saat: 10:25 PM
Son Yorum: erdal_x
  Msn nickinizde kaç saattir online olduğunuz yazsın feyizz 2 690 08-27-2007, Saat: 10:18 PM
Son Yorum: erdal_x

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 09:13 PM