:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İsyan Bayrağı İtinayla Çekilir...
pinkazi
Yeri gelir kimilerimizin kafalarında soru işaretleri olur benim kafamdaki en büyük soru işaretlerinden birtanesi de şu;

Bir ilişkiye başlarsın her şey güzel olur güzel gider... Sevgilini mutlu etmek için elinden geleni yapar hatta gerektiğinde fazlasını yapmak için çaba sarf edersin. Mutlu olsun diye ne istersen yaparsın...Yaptıklarını görmez, belli bir zaman sonrasında kendiliğinden tiriplere girmeye başlar. Sana birlikte olduğunuz zamanlarda hayatı zindan etmeye başlar ve artık yolların ayrılma noktasına gelirsiniz her şey tamamiyle biter. O kadar çok değer vermişsindir ki ayrıldıktan sonra sana herşeyi yapmasına rağmen sesini çıkarmaz köşende sessizce durursun. Artık tamam en azından sorun olmayacak düşüncesiyle onu kendi haline bırakırsın. Kız gider yeni birilerini bulur onlarla çıkar gezer eğlenir. Senin bu durum hakkındaki düşüncense mutlu olsun da gerisi önemli değil olur. Ama sende ki güzellikleri sendeki sevgiyi hiçbirinde bulamaz tam sen yeni bir hayat kurmaya başladığın anda gelir dışardan yaptığı etkenlerle hayatını mahveder. Senden uzak durmasını söylersin ama birbaşkasıyla çıkarken hala seni unutamadım diye mesajlar bile atar... Hayatımda çözemediğim tek zihniyettir. Yapıyorsan bir hata ve artık istemiyorsan çekip git da başkasının kalbiyle oynamaya ne gerek var...Nasıl bir hayat yaşıyorlarda, nasıl yetiştirildilerse artık ve hangi yüzle gelip hala birşeyler olabileceğini sanıyorlar anlamış değilim... Bu sadece benim kendi bakış açımdan bir kızın yaptığı örnek bunların tam tersini bir erkek kıza da yapabiliyor... Gerek yok bence arkadaşlar böyle şeylere...

Ara
history
Gösterdiğin sevgi,ilgi o şahışta AŞK olarak açığa çıkmamış.Egosunu yükseltmiş,,,Onun için kazanılmış bir hak ve istediği anda kullanabileceği yedek olmuşsun.Taki diğer flörtleri kendi silahı ile ona yaklaştığında neler yaptığını anlayıncaya dek.Sonrasında msjlar,yerli yersiz telefonlar,ve rahatsızlık derecesinde yaklaşmalar...ve alınan ders ''kaçan balığın büyük olması''Yeni kurduğun hayat seni mutlu ediyorsa,,,,güle güle en güzel cümle.....
Ara
blade17hakan
çok tanıdık geldii..eline sağlık
Ara
pinkazi
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gösterdiğin sevgi,ilgi o şahışta AŞK olarak açığa çıkmamış.Egosunu yükseltmiş,,,Onun için kazanılmış bir hak ve istediği anda kullanabileceği yedek olmuşsun.Taki diğer flörtleri kendi silahı ile ona yaklaştığında neler yaptığını anlayıncaya dek.Sonrasında msjlar,yerli yersiz telefonlar,ve rahatsızlık derecesinde yaklaşmalar...ve alınan ders ''kaçan balığın büyük olması''Yeni kurduğun hayat seni mutlu ediyorsa,,,,güle güle en güzel cümle.....
cevap gerçekten harika olmuş teşekkür ederim Smile birçoğumuz tecrübelerimiz sayesinde olaylara bakış açıları farklı olabiliyor ama bu tamda benlik miş Smile
blade17hakan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok tanıdık geldii..eline sağlık
güzel kardeşim teşekkür ederim...
Ara
Av.bey
Dejavu oldum Big Grin

şaka bir yana gerçekten güzel bir yazı teşekkürler..
Ara
ZencefiL
sizde nerde 3kuruslukluk kızlar var onlarımı buldunuz naaptınız Big Grin herkese bi tanıdk gelmiş..Big Grin tesekkürler paylasımın için.

sallaa yaaaa amaaaan 3günlük dünya giden gitmiştir değerini bilemediyse o onun bilcegi iş yani mutlaka ettigini bulur
Ara
Av.bey
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sizde nerde 3kuruslukluk kızlar var onlarımı buldunuz naaptınız Big Grin herkese bi tanıdk gelmiş..Big Grin

valla ben promosyondayken almıştım.1 alana 1 bedava tarzı bir şeydi Big Grin ama ayıplı malmış sonradan çıktı ortaya kazıkladılar beni.acısı fena çıktı Big GrinBig Grin amaan uzun hikaye neşemize bakalım biz Big Grin
Ara
pinkazi
yorumlarınız için sizlere ayrıca teşekkür ederim. ama işte olayın en kötü tarafı birini hayatına sokana kadar herşey güzel herşey süper ama hayatına soktuktan sonra artık nasıl biri olduğunu anlıyorsun ve iyiye gitmesi gereken şeyler iyice kötüye gidiyor. :S aklıma CAN YÜCEL'in bir yazısı geldi aslında en önemli yeri sonu ama ben tamamını paylaşmak istiyorum...

Ben aslinda seni severim de düzenim bozulur diye korkuyorum. Durduk yere başımıza saçma sapan bir aşk çıkar sinemaya gitmeye el ele tutuşmaya falan başlarız. İşin yoksa yok saç tara parfüm sık. Küsmesi, barışması, ayılması, bayılması, ona baktın, bunu süzdün tafraları. Yok açık giyindin yok çok süslendin. Hatta eninde sonunda kaçınılmaz ayrılması.. Bu kadar ceremeye ne gerek var.
UZAKTAN SEV BENİ YAR...
Ara
ZencefiL
vayyyyyyyyyyyyy on numara.. aynen ölee ilk baslarda iyi iyii sora hep bi pürüzler cıkıyo tuzu biberi derken bi bakıyosun alışkanlık olmuş :S amaaaaan sevdalık ince maraz.
Ara
blade17hakan
Dedikyaa üffleyerekk sevioruz artık Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  <<susmaktan ba?ka isyan?m yok>> eRCi 1 456 04-01-2022, Saat: 11:52 AM
Son Yorum: wildfang
  aŞk`a İsyan sHeqKer 3 615 05-09-2011, Saat: 09:30 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Ecza Diye Yüreğime Sürdüğüm Gözlerin:İsyan! volki 3 486 05-04-2008, Saat: 02:08 PM
Son Yorum: volki

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 06:33 PM