:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MSN Nickleri ?stedi?iniz Kadar!
agirdelikanli
Sen Bnm Fark?m? Fark Edemedin!Ama Art?k Farketsende Farketmez!??nk? bnm fark?m? farkedenler senden ?ok FarkL?

After this,I don't wanna see stupid boys !!!!! Oh Boy,Are You Man Enough For Me ??

Bende Mecnun'dan f?zun a??kl?k istidad? var
A??k-? sad?k benem Mecnun'un ancak ad? var

?imdi daha iyi anl?yorum ki, Nefes almak de?ilmi?, ya?amak. Ate?lerde yanmak gibi bir ?ey, Seni severken,sensiz olmak...

'Gitmeye de bilirim. Gitmeyi de bilirim...'

??imde da?lar? deviren gizleri yazd?m sana,asl?nda bu hikayenin de bitece?i hep akl?mda..Sana veremedi?im b?t?n s?zler art?k son sat?rlar?mda..

??imin en i? yan? bendeki bir enkaz y???n? Seni terk etmenin bile ba?kayd? tad?!Sana hasretlenmek ztn bana m?baht?.Baksana bu ayr?l?k ikimize de ?ok yak??t?..!

''Nsl De?di Ellerin Onun Ellerine ?GiT! Bir Daha D?nme Geri,?stemem Bundan B?yLe Ellerini..Git...''

Git..Bir daha D?nme Geri,?stemem Bundan Gayri Ellerini ! Git Yollar Snn olsun Y?llar bnm B?RaK BeNi !!!

Bo?wer,Hep ayn? MasaL 'Hayat ve BeN' ??te O kdr :-D

Art?q ne g?zlerim,ne g?l???m,ne ellerim ne de KaLb?m snn..Art?q hepsi bnm!

?ki ray? gibiyiz bir tren yolunun yak?n olmas? neyi de?i?tirir son istasyonun ?

Burlarada Senden ?ok Bir G?rsen AnLars?n..Oralarda Benden Yok Bir D???nsen Anlars?n !!

?imdi Sen Gidiyorsun Ya Herkes Sana Benzeyecek !

~S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~

:|KiM O G?ZLeRiNDeKi YaBaNC? ?! Yakan? B?rakmaz Ellerim. . . Hani Ben oLaCakT?M Y A L A N C IAngry Ba??n?n TaC? !

Ya?amaksa Ya??yorum ELbetteYoklu?unu KabuL etmek b?ylesine Zorken,Hi? OLmama ?htimaLini D???nemiyorum BiLe..........

Ne Kald? Geriye Ztn Bir s?r? Bo? HaT?Ra..Ya?amak DeiL ki Bu G?r?nt?Ler VaR AdeTa!!

Sana (F)G?L?m Demi?tim Ya,O G?L (W)SoLdU..Hani Bu SoN Demi?tim Ya O G?N Sondu. .

Ya?mur mutlulu?uma g?lge d???rmek i?in ya??yorsa ald?rm?yorum, maksad? y?z?m? ?slatmaksa ben zaten a?l?yorum...

Ke?ke Sen Ben Olsan; Seni Sevmenin Ne Kadar Zor Oldu?unu Anlasan Ke?ke Ben Sen Olsam; Bu Kadar Sevilmenin Tad?n? ??karsam...

Baharla Hazan Birle?emez Ortada Yaz Var..Sen Bahar?nLa ?i?eklen,Ben Hazan?mla Solay?m Sevgili YaR...

Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben G?zlerine Bak?yordum Ku?kuyLa!Bir Tek S?z?n Ba?lard? Beni Sana,Oysa Sen Hep Susman?n Koynunda...

UNUTMAYA ?ALI?MAK NE K?T? KADERM??,YALNIZLI?A ALI?MAK KALB? M?H?RLEMEKT?R!!!A?LaMa KaLBiM B?Y?D?N Art?K...

??TE B?YLE SEVG?L? B?Z ARTIK SEN?NLE HAR?TADA ?K? K???K SU LEKES?...H??B?R NEH?R KAVU?TURAMAZ B?Z?...

Ben Sizi Seviyorsam Bundan Size Ne??

Anlad?m,ben her ?eyi yoruyorum..Belki de Hep senden bekliyorum!De?i?medim sadece susuyorum,Mucizeler yaratan kahraman? ?zl?yorum!

?tiraf EttiM KendiMe; Seviyormu?um Me?eR Diye..Sonra G?Ld?m HaliMe ?oCuK MuSuN K?Z?M DiE

?L?M VER Allah'?M VeRMEE AYRILIK

GiDeN SewGiLideN Art?q VeFa BeKLeNMeZz(mi?)!!BiR G?N G?C?M BiTeRdE ?sYaN EdErSeM...BeNi O ?sYaNKaR SeWDaLaRa G?M?nnnnnnnnnn!!!

SenLe BeN BaTI-Do?u , AmA D?NYa YuVaRLaK

BiR Lodos Laz?m ?imdi Bana,BiR K?rek bir de Kay?k..S?verim gelmi?ine ge?mi?ine Ay?psa Ay?P!!

*Suskunluguma bakipta seni unuttum sanma,su dunyada ozledigim biri varsa oda sensin,sen uzakta olsan bile yuregimde hep benimlesin !

*Yanl?zl?k benim eski sevgilim yaln?zl?k benim en vefal? yarim ben onu kimler i?in terkettim o beniii b?rakm?yor!!

*a?k bir e?kiyan?n hayata itiraz?d?r susarsa ?at??ma konu?ursa sava? yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir e?kiyay?m ve sana a????m

*Bugun seni unutmaya karar verdim,sigaramin ustune adini yazdim,bittiginde unutup kullerinide ruzgara savuracaktim ama nerden bilebilirdimki seni sonsuza dek icime cektigimi..!

*An Gelir Insan G?lerken Aglarmis G?z Yaslari Sel Olup Kalbine Akarmis Kahkaha Bir Maske Derler Bilirmisin Insan Sevdiginden Ayrilinca Bu Maskeyi Takarmis.

*ben bu d?nyada hala yasiyorsam inan hayati ?ok sevdigim den degil sirf birilerine inat olsun diye...

*Ben senin yasadigin gizli bir macerayim, Anlatilmaz bir roman,kapanmaz bir yarayim, Sigindigin limanlar unutturamaz beni, Ben senin y?reginde en b?y?k FIRTINAYIM!....

*?ekerim giderim, bende kiyarim sevgime, yanarim ?l?r?m, belli etmem kendime bile , aglamam hi? aglamam zaten alistirdim, yalnizliga yenilmem kendimi, artik ?lsem bile seni aramam...

*1 g?n hayat?n b?t?n g?zelliklerinden vazge?ip, ?l?me sessiz sedas?z gitmek istersen, Yan?ma gel ki sana sensiz ya?aman?n, Sensiz olman?n ?l?m oldu?unu g?stereyim.

*Sanma ki yerin dolacak, Senden ba?ka biri benim olacak, Ya bana senin gibi bir sevgili, Ya sana benim kadar seven bulunacak...

*A?k sevipte ayr? kalmaksa, Sevgilerin sonu hep ayr?l?ksa, ?m?rlerin sonu hep b?yle karanl?ksa Al d?nya bu a?k?, sende kals?n...

*Kalbimi k?rmak suya yaz? yazmak kadar zordur. Onu d?zeltmek ise batan g?ne?e dokunmak kadar zordur. Sen o suya yaz? yazd?n. ?imdi g?ne?in batmas?n? bekle...

*G?zlerin dolarsa bir g?n, bilki ben seni an?yorum. Kalbin yanarsa bir g?n, bilki ben a?l?yorum. Bir g?n a?lamak gelirse i?inden, bilki bende YA?AMIYORUM

*G?Lmek I?in Mutlu Olmay? Bekleme, Belki Mutluluk G?L???Nde Sakl?d?r,sak?n A?lay?m Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek G?L???N I?in Ya??yan Vard?r....

*?yle zor ki d???ncelerimi s?yleyememek, ?yle zor ki gece uyumadan hep seni d???nmek, ?yle zor ki g?zlerine bak?pta seni seviyorum diyememek...

*Seni karanl?k gecedeki yalanc? y?ld?zlar gbi deil, mavi gecedeki ad?n? g?ky?z?ne yazacak kadar ?ok sewdim!

*Bir an?ms?n okuyupta bitiremedi?im, bir ?zlemsin yalvar?pta h?kmedemedi?im, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemedi?im, bir tek bildi?im var sensiz ben hi?im

*?lmek d?nyada unutulup gitmekmi?, ?lmek bir kefen giymekmi?, ?lmek o so?uk o korkun? ve o kara topra?a girmekmi?... yok be a?k?m as?l ?lmek "sensizlikmi?

*Ad?n? kalbime a?kla kaz?m??t?m bo?ver ald?rma belki bir g?n silerim.G?zel bir r?yay? ger?ek sanm??t?m. Seni sevdi?im i?in ?z?r dilerim.

*Bir g?n seni unutmak zorunda kal?rsam a?k?m?n k???kl???ne de?il, ?aresizli?imin b?y?kl???ne inan.

*Haritalara bak?yorum evin yok. S?zc?klere bak?yorum ad?n yok. Kendime bak?yorum seni g?r?yorum, ??nk? benden ba?ka yerin yok.

*Birlikte ya?ayabilece?in biriyle de?il, onsuz ya?ayamayaca??n biriyle ol. Geldi?i zaman bo?luk dolduran de?il gitti?inde yeri doldurulmayan biriyle ol.

*Hayat hi?bir insan i?in a?lamaya de?mez. Zaten a?lamaya de?en insan hi?bir zaman a?latmaz. Sen yine de a?lamak istiyorsan ba??n? dik tut. G?z ya?lar?n a?latan kadar al?almas?n.
Teşekürler arkadaşım...Smile
Ara
__Gül gÜzEl!__
emeğine sağlık hepsi çok guzeller ama en guzeli bence;
Öyle zor ki düşüncelerimi söyleyememek, öyle zor ki gece uyumadan hep seni düşünmek, öyle zor ki gözlerine bakıpta seni seviyorum diyememek...
paylaşım için saol!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nick'iniz B?y?k De?iL qoCCamaN oLsun :D Son Noktam 11 1,804 04-05-2022, Saat: 05:21 AM
Son Yorum: wildfang
  Avatar?n?z? yada nickinizi yapabilece?iniz sitelerin hepsi burada Son Noktam 12 1,738 04-05-2022, Saat: 02:52 AM
  Msn nickleri tugba 10 1,628 04-03-2022, Saat: 05:13 PM
  --->Nickinize ?stedi?iniz Resmi Koyun<--- eRCi 9 2,151 04-02-2022, Saat: 11:02 AM
  :::MsN n?ck leri istemedi?iniz kadar::: eRCi 15 3,948 03-31-2022, Saat: 03:18 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 06:51 PM