:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skandal Yanıt Meşhur Etti!
Av.bey
Skandal Yanıt Meşhur Etti

esh_56541.jpg

Yarışma programında verdiği yanıtla gündeme oturan siyaset bilimi öğrencisi Gözde Umay Dalkalı, sosyal medyayı salladı.

Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasına katılan Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencisi Gözde Umay Dalkalı, "TBMM başka hangi adla anılır" şeklindeki soruya "Yüce Divan" cevabını vererek izleyenleri şaşırmıştı.

Dalkalı verdiği bu skandal yanıtla sosyal medyada en çok konuşulan isim oldu.Dalkalı, ilk verdiği cevabın parlamento olduğunu ancak heyecanlandığı için bir anda Yüce Divan dediğini öne sürerek, 'parlamento' dediği bölümün ekrana yansımadığını iddia etti. Dalkalı şunları söyledi:
"Bana arkadaşlarım kasıtlı mı yaptın diye soruyor ancak kasıtlı yapmadım. O kadar heyecan verici dakikalardı ki cevap veremedim. Bir diğer soruda da satranç kelimesini bile heyecandan okuyamamıştım. O soruda da hemen telefon jokerimi kullandım. Aşırı heyecanlıydım, sakinleşmeye çalıştım ama olmadı. Bana yönelik eleştirilere üzülüyor musunuz derseniz, hayır üzülmedim. Pişman değilim. Okuldan çok eleştiri aldım. Ama yapacak bir şey yok. Yaşanması gerekiyordu yaşadım. Böyle olacağını da asla tahmin etmedim."

"OKULUN ADINI KİRLETMİŞİM"

"Hocalarımla yarışmadan sonra görüştüm. Olsun dediler bir şey söylemediler. Ama bu tepkilerden sonra hocalarıma da çok laf gitti. Çok üzgünüm bunun için de. Okulun adını kirletmişim. Ama hiç istemezdim böyle olmasını. 310 puanla girdim bölümüme. Açıkçası bölümümü de sevmiyorum. Ben siyaset yapmamalıyım. Severek okuduğum bir bölüm değil. Gazete okumayı ve haberleri izlemeyi bile yeni yeni sevmeye başladım. Okumayı ise severim. Daha çok korku romanları okuyorum."

Teşekkür ve +rep butonlarını unutmayalım Lütfen Big Grin
Ara
ZencefiL
Big GrinBig Grin teşekkrlerrrrrr ben sölemek istedim
Ara
Av.bey
Big Grin çok ayıp ama
Ara
ZencefiL
nihahahBig Grin
Ara
history
Bi anlık konsantrasyon eksikliği olabiliyor....bileceğinden eminim....
Ara
Av.bey
Yani bir anlık bir karışıklık olabilir Smile yoksa kurdukları her 5 cümleden 1 inde bundan bahsediyorlar Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fenerbahçeli Balık İntihar Etti. soyle 2 546 04-04-2022, Saat: 07:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Gıdada büyük skandal Orhan-38 3 508 04-11-2012, Saat: 12:05 PM
Son Yorum: history
  İkna Etti ama.. Av.bey 2 443 03-24-2012, Saat: 02:04 AM
Son Yorum: Av.bey
  Skandal!.. Av.bey 0 370 03-04-2012, Saat: 09:01 AM
Son Yorum: Av.bey
  ÖSYM şifreyi itiraf etti! history 18 944 04-14-2011, Saat: 09:27 AM