:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oktay Kaynarca - Kadın Dediğin...
Av.bey
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/C8AZySrikMM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ara
ZencefiL
vayyyyyyyyyy çok etkilendim ilk defa dinledim .. okudum tabi çok kere bu şiiri ama oktaydan ilk defa dinledim ve kendimdekki eksikleri gördüm saol bak harbi işime yaradı bu yüregine emeğine sağlık Smile
Ara
Av.bey
Rica ederim ne demek vazifemiz Smile oktay kaynarca şiir konusunda baya iyidir Smile
Ara
ZencefiL
evet biliyom ses var adamda hacıBig Grin
Ara
Av.bey
Ben ilk dinlediğim zaman çok etkilenmiştim Big Grin ki benim şiirle filan pek aram yoktur yani Big Grin
Ara
ZencefiL
hmmm seni bile etkilediyse harbi iş var bu şiirde yağğniiBig Grin
Ara
Av.bey
Big Grin duygusuz muyum kı ben?? Olmasam bu forumda ne işim var dimi :pBig GrinBig Grin
Ara
ZencefiL
yaaaaaaaaaaniii :Big GrinBig Grinkesinliklen ölesn
Ara
Av.bey
Big Grin
Ara
Av.bey
Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş

Koyun gibi yatmayacak,kımıl kımıl olacak yatakta

Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak

Delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak

Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, herşeyin

Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin

Kadın gibi kadın olacak kadın dediğin, çıtır çerez niyetine yemediğin

Bir gecelik değil, ömürlük olacak ömürlük

Yıllara rehaveti değil huzuru taşıyacak

En seksi leydi olmayı da bilecek,hanım sultan olup sözünü geçirmeyi de

Cıvık konulara takılıp zaman tüketmeyecek, küfretmeyecek,

Kadın dediğin ayıp nedir bilecek

Sıkboğaz edip seni yalancı durumuna düşürmeyecek

Seni öyle bir tutacak ki arkadaş, sen bile şaşıracaksın öyle tutulduğuna iki lafın başı, her tartışmada ayrılalım tehtidi savurmayacak

Sabırlı olacak ve asla gururuna dokunmayacak

Tuzu az, şekeri çok gibi limiti olmayan prosedürlerle yemeklerle işi olmayacak şöyle pastırmalı kurufasülyenin yanına tereyağlı pilavı konduracak şüphesiz

Salatasız oturmayacak yemeğe

Temiz olacak herşeyden önce mesela köfteyi mıncıklarken elleri yahut pahalı parfümlerin sindiği, boyacı küpü gibi, her öptüğünde bulaşık bir tadın kaldığı bir kadını öpmeyeceksin

Buram buram aşka sarılacaksın arkadaş

Buram buram kadın kokacak kadın dediğin

Kadın dediğin güzel olacak ama eli yündenden çok öte birşey

Zeki olacak zeki, seni bir hamur
gibi karmasını da bilecek,o hamura kendini katmasını da

Paranın güzelliğini bilecek ama ne parasızlığın ezikliğini ne de paranın kudurmuşluğunu yaşayacak

Değerlerini bir anlık hevesler uğruna terketmeyecek

Namussuzluğunu, ahlaksızlığını ancak ve ancak seni baştan çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek ,başka sevgili
edinmeyecek

Sarışın, renkli gözlü uzun bacaklı, beyaz tenli, ince bilekli dilber filan fasarya Kadın dediğin hatun olacak arkadaş, sözüne güvenilir, olacak

Bileceksin ki konuşulanlar burada kalır, kapıdan çıkmaz bir daha

Ağzı sıkı olacak kadın dediğin sırrını tutacak ama gününü bekleyip kusmayacak

Para lazımcılardan, kürkçülerden, cep telefonu manyaklarından, dırdırcılardan, unutkanlıklarını senin üzerine atanlardan, kendi yetersizliğini seni suçlayarak rahatlayanlardan, raf süslerinden,tehtidkarlardan, kaçaklardan, kıkırdayanlardan,boş
bakanlardan olmayacak Saflığı, cahilliği, aptallığı oynamayacak, biraz ukala olabilir ancak sana rol yapmayacak Komplekslerini güzelliğiyle örtmeye çalışmayacak

Bir şeyi çok isterse ve inançları doğrultusunda yapacak

En önemlisi kendini sevecek arkadaş, kendini sevmeyen kadından sana ne hayır gelir
Bir bakarsın ki yıllar sonra bu kadınla ne yatağa sığabiliyorsun, ne toprağa

Koluna takıp gezmesini de bileceksin gururla, koynuna çekip sevişmesini de şehvetle

Analığını da bilecek, çocuklarından saygı görmeyi de, anaya babaya hürmet etmeyide

Kadın kadın olacak be, seni sadece sen olduğun için, sensin diye sevecek

Parayla pulla, kariyerle,kimin ne dediğiyle ,sınırlamayacak
Hem
sevgilin, hem arkadaşın, hem annen, hem çocuğun olacak, bağrına basacaksın huzurla

Bileceksin ki evde 'O' kadın tarafından beklenmenin zevkini hiçbir zevk yaşatamaz sana

Öyle bir kadın işte

Nerede oyle kadın yoktur deme!

Sende adam olacaksın seçmesini bileceksin!..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Manga - Bir Kadın Çizeceksin (Klip) blue_belial 1 561 04-12-2022, Saat: 08:17 PM
Son Yorum: wildfang
  Berksan - Kınalı Kadın (Yeni 2011) MaSaL 0 390 05-31-2011, Saat: 10:25 PM
Son Yorum: MaSaL
  Oktay -Kader_ yalnız beni sev MaSaL 1 494 05-09-2011, Saat: 10:28 PM
Son Yorum: CaNaT
  O kadın (Ele avuca sığmazdı deli gönlüm) MaSaL 1 528 04-06-2010, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: CaNaT
  Burcu GÜnes Selami Sahin Ben Bir Tek Kadin Sevdim 2010 CaNaT 1 438 03-07-2010, Saat: 03:33 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 08:59 AM