:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yalnızlık...
Av.bey
Yalnızlık Nedir?

Yalnızlık;

1-Canınız sıkıldığında arayacağınız kimseyi bulamamaktır,

2-Tek başınıza hayatın kötülüğüne karşı göğsünüzü siper etmektir,

3-Üzgün olduğunuzda sizi neşelendirecek kimsenin olmamasıdır,

4-Bir komedi filmini izlerken tek başınıza evin tüm sessizliğini boğmaya çalışmaktır,

5-Birlikte içemeyip komik olaylardan bahsedemeyip sessizce bir köşede yapayalnız içmektir,

6-Hep birinin yanınızda olduğunu varsayıp ona türlü türlü hikayeler, fıkralar anlatıp, espriler yapıp tek başınıza gülmektir,

7-Her gün dışarı çıkıp ayaklarınız şişinceye kadar başınız önünüzde yürümektir,

8-Kimilerine göre asosyal, kimilerine göre aptal, kimilerine göre ise gizemli ve cezbedici olmaktır,

9-Bazen kimse umrunuzda değil gibi davranmaktır, bazen ise herkese yakın olmaya çalışmaktır,

10-Karşı cins bir insan görürsünüz hoşlanırsınız ancak onun ortamı geniştir "yalnızlığımı anlamasın" diye hiç oralı olmamaktır,

11-Bu halinizi gören arkadaşlarınız(!) sizin üstünüzden espri yapıp prim yapmaya çalışınca aldırmamaktır,

12-Eve geldiğinizde hep lambayı, televizyonu, sobayı sizin açmanızdır,

13-Sosyal paylaşım sitesinde "acaba biri bir şey yazar da iki çift laf edebilir miyiz?" diye sürekli çevrimiçi olmaktır,

14-Kendinize "benim kimseye ihtiyacım yok" imajı verip, herkese muhtaç olmaktır,

15-Arkadaşlarınızla dışarı çıkıp 3-5 kızla tanışamayıp sessizce evinize dönmektir,

16-Bir bara gidip gönlünüzce eğlenememektir,

17-En hassas olduğunuz veya en çok sevdiğiniz şeyin kimselerce bilinmemesidir...
Ara
acemhe
Evet.. Bende yalnızlar kategorisindeyim .
Hatırlattığın için sağol avukat bey Smile
Ara
Av.bey
Yalnızlık kötü şey vesselam Smile
Ara
history
Biliyorum yanlızlığı,anımsadıkça bi garip oluyorum,,,,ama şimdi.... Cool
Ara
ZencefiL
Yalniz olmak telefonla girlmedik sosyal medya kalmamamsi demektr bos bos bkinmak demektr yalniz olmasa insan onlara okadar vakit ayirabilir mi Smile
Ara
Av.bey
Big Grin güzel tespit
Ara
ZencefiL
Zamana uygun tespjt yapiyorum ben Smile
Ara
Av.bey
Big Grin amaan anlık duygular bunlar zaten önemsenmez yani kesinlikle yalnız kalmazsın bu dünyada hatta istesen bile Big Grin
Ara
ZencefiL
Sadece yalniz oldugunu hissedersin tabi ki kalmazsin Wink
Ara
Av.bey
Bugün sende bi felsefe kafası var Big Grin çok düşünüyosun ondan bence Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:09 PM