:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sesle Yazmak istiyorum...
fobi
Sevgili admin s?zlerime ba?lamadan ?nce sayg?lar?m? belirtmek iserim iki ?u winamp ve media player simgesi dana gibi ne ?le ooo kald?r ?unlar? ?urdan...

Senden iste?im ?udur insanl?k hali ??eniyoruz bazen mikrofonla konu?sak b?le burya konu?tuklar?m?z diyorum ge?se....

Olamazm?..? admin adam becerir arkada? yapam?yom deme.

Konumu silme feci olur.
Ara
CariSmaBoY
Big Grin yaa o winamp diil ama media player sorunlu.. aslında güzel uygulamalar.. ama bi gözden geçirilmesi lazım.. sen istedikten sonra yine sesini yayınlarsın be fobi. Smile
ses kaydet ve winamp düğmesi sayesinde foruma sür Smile
yine aynı mesele yane Smile Smile Big Grin
Leader
dorğu valla biz adminiz admin adam herşeyi yapar. evde bozuk buzdolabı çamaşır makinası varsa onları da yaparız. halı yıkarız çim yolarız adminiz ya yaparız anasını satam. töbe töbe..
MorciveT
Bizim evede gel looSmile
Ara
kardelen
Adin ÇikmiŞ Bİ Kere Be Admİn.ne Etcen.
Ara
soyle
bak bende ole bi program vardi sen soluyosun msn olsun herseyde sen soluyosun bilgisayar takir takir yaziyo istersen siteye koyabilir solemen yeter sadece
Ara
Son Noktam
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dor?u valla biz adminiz admin adam her?eyi yapar. evde bozuk buzdolab? ?ama??r makinas? varsa onlar? da yapar?z. hal? y?kar?z ?im yolar?z adminiz ya yapar?z anas?n? satam. t?be t?be..

?isede qeL ToLqa Big Grin
Ara
fobi
Muhuhauha karizmaya bi çızık attık tolga..

Bu arada forumda zaten skype özelliği bulunmakta bu yazı bi yemdi..
Yani skype kulllanarak yazı yazılabiliiyor foruma şuan deneme aşaması olmasına rahmen skype programı eğer iki üyede yüklü ise forum üzerinden de konuşulabilir.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Moderatör olmak istiyorum ZencefiL 24 2,492 06-15-2012, Saat: 05:27 PM
Son Yorum: adyge55
  Gülen Yeşil Adamı İstiyorum (: PCKoPaT 14 2,082 08-02-2010, Saat: 01:49 PM
Son Yorum: sıla
  Türkçemize uygun bir profil istiyorum €BeRimSin 4 779 12-20-2008, Saat: 05:18 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  Nickimin değiştirilmesini istiyorum... CReATuRE 5 906 11-25-2008, Saat: 09:31 AM
Son Yorum: CaNaT
  nickimi değiştirmek istiyorum sunurk 4 720 11-18-2008, Saat: 12:14 AM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:10 PM