:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tam Yeni degil aslında.. !
ÐŽeşaren
£mr£ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SAkınnnnn O fotograflardan bahsetme sana ymn ederım Big Grin dedım bı bakıyım neler paylasmısım Big Grin İnanamadım bu benmıyım dedım. . ! nasıl koydum bu fotoları. ALtınada. Cok yakısıklı cıkmıssın dıe yazanları kınıyorum : D bı ınsan kırılmasın die bu kadarmı yalan soylenırBig Grin baya cocukmusum anlıycagınBig Grin cogunu sildim : D
Bence gayet güzel fotograflardı, iyi hatırlıyorum

O zamaaaan napıyoruz, simdiki fotolarını istiyoruz .. bahaneyle görcem seni .P
Tamam sustum, bise demedimm Blush

ee napıyosunn, nerelerdesin kac yildir, duygusuza nasil yine geri döndün Ayrica hayir, ben merakli degilim Angel

Ara
£mr£
Big Grin Nerelerde oliyim ugrasıp duruyorum işte (: öyle gecen bi giriyim dedım gırdım . Üyeligimle . Eski konularıma bakıyım felan dedım . Baya güldüm kendıme öyle geldım bakalım ne kadar durucamBig Grin
Ara
£mr£
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoşgeldin hangi emreymiş bu bakalım biz tanıyo muyuz???
Sıla Yenge benı tanımadın mı Big Grin Tolga abiyle Gelmıstınız Bahcelıevlerde Bize Big Grin
Ara
ÐŽeşaren
£mr£ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Nerelerde oliyim ugrasıp duruyorum işte (: öyle gecen bi giriyim dedım gırdım . Üyeligimle . Eski konularıma bakıyım felan dedım . Baya güldüm kendıme öyle geldım bakalım ne kadar durucamBig Grin
aaa gitme yine : (

Kal sen kal Angel
Ara
HIÇKIRIK
hoşgeldin tekrardan bende hatırlar gibiyim ama hatırlamıyorum neyse boşver Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YaŞaMaK HüNeR dEğİl bEn senİnlE ÖLmEK iStİyOrUm YALAN AşK!!! 18 943 04-13-2022, Saat: 05:25 PM
Son Yorum: wildfang
  yeni bir Dost:)) Rua 28 942 04-13-2022, Saat: 11:20 AM
  slm arkadaşlar bnde yeni geldmmm baterist 21 838 04-13-2022, Saat: 12:16 AM
  Bugün Yeni Birini Tanıdınız mı? geneçeterekecelele 13 578 04-11-2022, Saat: 03:54 PM
  yeni gelenlerin okuması gereken bı not gökhan_72 22 1,064 04-10-2022, Saat: 06:00 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 09:58 PM