:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oğlak 2012
sıla
DÜŞÜNCE GÜCÜ—GEÇMİŞİMİ BAÄžIŞLIYORUM. YÜREÄžİMDEKİ SEVGİYLE YAŞAMDA İLERİYE DOÄžRU YOL ALIYORUM.
2012 de yıldızlar size güçlü bir gerilim verse de her konuyu hırs yaparak kendinizi tüketme tehlikesine karşı uyarıyorum. Bazen geri adım atmak sizi çok daha büyük dertlerden koruyacaktır. Durma zamanında Durun ve derin bir nefes alın. İş sahibi oğlaklar şanslarını iyi değerlendirirseler para konusunda çok rahat edebilirler. O yüzden önünüze çıkacak yeni projelere dikkatinizi vermelisiniz. Negatif düşüncelere kapılmayın işlerinize dört elle sarılın derim. Özellikle mayıs ayı gerilim ve stres açısından tırmanma olacağından pozitif enerji sizin için çok değer kazanıyor. Komşularınızla ortamı germeyin. Anne ve babanızın sağlık durumunu dikkate alın önemli gelişmeler olacak. Para kazanmanız ve yeni iş olanakları sizin yakın takibinize ve uyumunuza bağlı gelişecek. Bu yapılandırıcı yıl mücadeleli olsa da değecektir. Dikkate alırsanız kazanan siz olursunuz. Anlayacağınız bu yıl daha ziyade kendinizi geliştirmeğe ve içe dönmeye özen göstermelisiniz.
AŞK VE İLİŞKİLER
Eski aşkınıza dönme eğilimi yılın ikinci yarısından sonra içsel olarak hasret duygusuna dönüşebilir. deneseniz bile geçmişle hesaplaşmanızı bitiremezseniz ayrılık yeniden gündeme gelebilir. Barışmayı ancak yargılamayacaksanız düşünmelisiniz. Etrafınızı çok dinlemek size her zaman zarar vermiştir. Kendi fikirlerinizi ölçün tartın ona göre davranırsanız yanılgılar azalabilir. Aşksız bir hayat sizin adeta yaşanmamış demektir. Hoş her zaman ağır bedeller ödense de yaşamaya değer diye düşündüğünüz çok olmuştur.
SAÄžLIK KEYİF
Moral değerler çok önemli. Enerjinizi istenilen düzeyde tutmak sorunlu bir sene için önemli sağlık konusu ağrılar ve çeşitli sinyalleri derhal kontrol altına alınmalı. Alkol ve sigara tüketmeyi hayatınızdan uzak tutarsanız inanın doktor ilişkisi bir ölçüde kontrol altına alınabilir. Ben çok şanssızım düşüncesinden uzak durulmalı ve hayatınız için ne gerekiyorsa yapmalısınız. Mümkünse güne erken başlayın. Bu size gerekli enerjiyi ve modu yaratacaktır.

TAŞINIZ—Malahit, yeşim, zümrüt
RENGİNİZ— Mor, lila, beyaz

Mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim..
Ara
qeLincik
Teşekkürler sıla'cım Smile)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Oğlak 23.01.2014 ZencefiL 0 411 01-23-2014, Saat: 10:28 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Oğlak 04 06 2012 ZencefiL 0 306 06-04-2012, Saat: 09:57 AM