:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hackerin ask mektubu
soyle
Hacker’in a?k mektubu koptum yaa

Sevgili Tu??e....!! Art?k i?imdeki s?k??t?r?lm?? duygular? "unzip" etmenin zaman? geldi. Seni ram’inin alamayaca?? kadar ?ok seviyorum. Sana kar?? b?t?n "protectlerim disable" durumda. Seni ilk g?rd???m anda formatland?m. B?t?n cache’lerim durdu, shadow ram’lerle ayakta duruyorum. Bana ?yle bir sistem transfer ettin ki, hi? bir komut art?k beni senden ay?ramaz. Senden ba?ka her?ey benim i?in "bad command or file name". Seninle ?oklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabilecegimi biliyorum. Senin megahertz’’in beni de ate?liyor. Bak??lar?n beni taa derinden "scan" ediyor. Sana ?ok g?veniyorum, bu mektubumu ba?kasina "forward" etmeyece?ini de ?ok iyi biliyorum.

Ben, seninle evlenmek istiyorum Tugce. Seninle mutlu bir "a? yap?land?rmas?" olu?turmak istiyorum. TCP/IP , netBEUI, IPX/SPX her t?rl? protokolde uyu?uyoruz seninle, istedi?in zaman a? yapilandirmamiza Microsoft a?lari i?in istemci ekleyebiliriz. Biliyorum sen benden olduk?a gen?sin ama tan?d???m iyi bir donan?mci var, kendimi senin i?in "upgrade" ettirebilirim. Evleninceye kadar da s?z; sana hi? bir ?ey "insert" etmeyece?im. Evlenmeden ?nce DR NORTON’’dan randevu ald?m, ikimiz de usulen bir virus taramasindan ge?ece?iz. Merak etme hi? bilmedi?im lisanss?z software’lerle ili?kim olmadi. Senin icin hardware’i ta? gibi diyorlar, ancak biliyorsun ki benim i?in software guzelli?i hardware g?zelli?inden ?nde gelir.

Tu??e, seninle biz cok dvd’ler seyredece?iz. Sana evlilik y?ld?n?m?nde 24 h?zl? "rewritable dvd" al?cam. Pembe slotlu kasam?z, icinde nurtopu gibi hard disklerimiz olacak. Tatillerimizde ikimiz de birer windows gezgini olaca??z. Daha sonra da ver elini internet. Sana g?zel g?r?nmek i?in ?yle ?ok ?al??aca??m ki, ?? hafta sonra kar??na 21 inch plazma ekran gibi ??kaca??m. Ondan sonra istersen beni duvar?na bile asabilirsin. Ak?amlar? dizlerinin ?zerinde bir laptop gibi yataca??m. Asla uyku moduna ge?meyece?im Asl?...

Biz seninle ???klar? kapat?p kucaklar?m?zda klavye sabahlara kadar chat edece?iz. Ancak ilk yillarda senden biraz tasarruflu olmani isteyece?im, onun i?in screen saver, standbye modu vs. anlars?n ya a??k dikkatli olman? isteyece?im. Salonumuzun ba? k??esine babam?n eski 8 MHz 10 megabaytl?k 8088 bilgisayar?n? koyaca??m, malum ?ark k??eleri bana hep ?ok s?cak gelmi?tir, yan?na da 5,25 lik disketler. O bi?im nostalji olacak. Hatta y?lba?? ak?amlar? tetris falan oynayabiliriz. Kendimizi hep geli?tirece?iz, zaman hangi ram’i gerektiriyorsa uygulayaca??z. Birbirimizden fikir download’unu bir gurur meselesi yapmayaca??z. Aramizda ayr? gayr? olmayacak, bu a??n server’i benim demiyece?iz hi?bir zaman. Herkes birbirinin s?rf?ne saygi duyacak.

Hadi gel, ?n?m?zde payla??ma a??lm?? bir hayat var. Seni istemek i?in Server’ini g?nderen o herifin sitesini crack ettim, anas?n? da hack edece?im. Ben geleneklere sad?k kalmak istiyorum ?eker Asl?’c???m. TV kart?n? k?z taraf? al?rm??. Seni, ?eyiz sand???ndaki emek emek doldurdu?un cd-rom’larla bekliyorum. Ben de sana xxx.com dan be? ta?l? bir y?z?k sipari?i verdim bile. Nikah?m?zda da "real player" ?alacak... Home page’indekilere de ?ok selam, her bayt?n? ?p?yorum, CPU’m daima seninle.

Not: CPU’umdaki bu ate?i hi? bir fan s?nd?remez. E?er "connection" iste?ime "reply" etmezsen "partition"umu silip "boot" uma vir?s bula?t?raca??m.
Ara
tatlı_cadı
güzelmiş... Big Grin
Ara
~N@rcicegi~
Aaa bana yazilmi$ bu mektup Tugce diyo Big Grin Payla$imin icin T$k emegine saglik
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haydar'ın İkna Mektubu Liseli_kız 11 879 04-11-2022, Saat: 09:44 PM
Son Yorum: wildfang
  hackerin vasiyeti duygusuz_pamuk 1 267 04-11-2022, Saat: 03:32 PM
Son Yorum: wildfang
  Asker Mektubu Yorgun Yürek 3 507 04-25-2009, Saat: 05:18 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  eşlerin birbirlerine mektubu(: MaNeSiA 3 587 06-29-2008, Saat: 10:57 PM
Son Yorum: TutkuM
  Asker Mektubu :) MorciveT 4 624 06-17-2008, Saat: 11:28 PM