:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veda'm
history
2insansevgidir_yalniz.jpg

SON VEDA

Yorgun bir şehir bu bedenNokta.gif küf kokulu demirlediğim liman. Kaçıyorum artık samimiyetsiz seslerdenNokta.gif kaçıyorum nasılsın cümlesine çöreklenen ihanetlerdenNokta.gif duydum ki diye başlayan cümleler uğramıyor hiç kalbimeNokta.gif kulaklarımdan uğurluyorumNokta.gif arkanıza bakmayın merhamet düşmeyecek kalbimeNokta.gif ağlamayacağım...

Sevgiden geçmeyen limanlara uğramayacağımNokta.gif sadakat kokmayan çiçeklere el sürmeyeceğimNokta.gif her dostum diyenin ayaklarına güvenimi sermeyeceğim...

Dört tarafım derin dehlizlerNokta.gif köprülerimi sıkı düğümlerle örmüşler.Kem sözlerinizi saklayınNokta.gif yalnız kalmaktan korkarım sanmayınNokta.gif yenik ayrılmadım elbetNokta.gif huzur içinde öleceğim bir döşek bana yetecek...

İhanet değen ellerde bilirim sevgi yeşermeyecekNokta.gif uçurumları aşmaya kalksam ilk düştüğümde biliyorum dost görünenler gülecek...Ben bir toprak testiyimNokta.gif ne bakırda ne de altındadır gözümNokta.gif sadakati baş tacı eyledimNokta.gif demir aldığım limanlara bir daha geri dönmeyeceğim...

Dönmeyeceğim,,

Veda'm

alıntıdır
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Ne Bir Başlangiç Nede Bir Veda!!!! ÇiLeK 7 416 04-12-2022, Saat: 10:42 PM
Son Yorum: wildfang
  Dramatik Olmayan Bir Veda Stinq 6 339 04-10-2022, Saat: 09:49 PM
  Her veda ??kt??? kap?y? a??k b?rak?r Stinq 2 345 04-04-2022, Saat: 06:32 AM