:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İTİRAF EDİYORUM...
horsofseas
nasıl bir mağduriyet olabilir anlamadım

mağdur durumda olanlar böyle birliktelik yaşayan zavallılardır
Ara
history
İtirafından anladığım kadarıyla,bi bayan tarafından mağdur edilmişsiniz,yine itirafınızdaki gerekçelerinizle.Bu yani,ne diyebilirim.
Ara
horsofseas
anlaya anlaya bunu mu anladınız.. ne diyeyim bayağı anlayışlıymışsınız.. mağdur olmam da mağdur etmem de
Ara
history
Bilmece gibisin ,ne anlamalıydım...
Ara
horsofseas
BU TÜR İLİŞKİLER YAŞAYAN İNSANLARIN AÄžZINA AŞK, SEVGİ, GİBİ GÜZEL SÖZLER YAKIŞMIYOR.... KENDİLERİNİ NE KADAR MASUM GÖSTERSELER DE BİLMİYORUM VİCDANLARI RAHAT BIRAKIRMI.. İNŞALLAH ANLAMIŞSINIZDIR
Ara
history
Çok doğru,haklısın ama bunu yazmakla böyle bir mağduriyeti yaşadığın anlamı çıkmaz mı.
Ara
horsofseas

mağdur durumda olanlar böyle birliktelik yaşayan zavallılardır.. DİYORUM.. TABİ TERCİH MESELESİ İSTEYEN İSTEDİÄžİNİ YAŞAR.. ÇOK DA GÜZEL OYUN OYNARLAR SONRASINDA.. MASKELERİNİ TAKIP ÖZELLİKLE BAYANLAR ÇOOOOOK GÜZEL OYNUYORLAR MASUM SAF KADIN ROLLERİNİ
Ara
ZencefiL
ehhhhh erkeklerde çooooooooooooooookkta güzel yiyo sadece bayanlara yüklenmeni doğru bulmuyorum Wink
Ara
horsofseas
yiyeni de var maalesef yemeyenin de işine geliyor bu tür bayanlar... bu arada erkekler söylüyorlar zaten rol yapmalarına gerek yok.
Ara
ZencefiL
yok yok yapanda vardır . sen ilk olcaksın senden baskasını sevmedm cart curtlar Big Grin bu zamanda doğru insanı bulmak cok zor cooookk :S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,246 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 404 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 400 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 943 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,135 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-16-2024, 05:37 PM