:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni seviyorum :)
PaPaTYa_PReNSeS
[COLOR="Red"] Bana sevgini bah?et ey Fahri Kainat,ey Alemlere Rahmet Nebi!

Sadece benim y?re?im de?il,t?m y?rekler senin sevgi ya?murlar?na muhta? Efendim!K???k elleri b?y?k y?rekleriyle,ebabiller gibi zulm?n ?st?ne ta? olup ya?an,Filistinli ?ocu?un kalbine de ya?d?r sevgi ya?murunu sa?anak sa?anak..

Sadece inanc?n? ya?amak,iffetin timsali ?rt?s?yle toplum sahnesine ??kmak istedi?i i?in,alay edilen,d??lanan ve yok edilmeye ?al???lan Zeynep?lerin y?re?ine de ya? ey Nebi!!Ya? ki;bu sevgi ya?murlar? onlara direnme g?c? versin .Her t?rl? zulme ra?men ,sevgiyle ve g?ler y?zle bu kutlu dava yolunda y?r?me azmi versin....

ZAL?MLER?N Y?RE??NE DE YA? EY NEB?!!!!!!

Ger?i onlar?n y?rekleri ta?,beyinleri ta?,ruhlar? hep ta? ama;Hz. ?mer?in ve Hz. Halit?in ta?la?m?? g?n?llerinde bile iman tohumlar?n? ye?erten Mevla?m, belki onlardan da yeni ?mer?ler yeni Halit?ler yeni Vah?i?ler ??kart?r.E?er hidayet nasipleri de?ilse,e?er iman tohumlar? ye?ermeyecek kadar kalpleri ta?la?m??sa,onlar?n ?zerlerine azap olup ya? ey Nebi,t?pk? Bedir?de Ebu Cehil?lerin ?zerine ya?d???n gibi......

B?t?n bunlardan sonra yine banagel!?u g?nahkar,?u kat? kalbime, sevgine muhta?,a?k?na susam?? y?re?ime gir ya Muhammed!!Ay?? b?ld???n gibi y?re?imi de a?k?nla ikiye b?l!Bir taraf?nda EN B?Y?K SEVG?L? taht kursun en zirveye,bir taraf?nda sen kur saltanat?n? Ey Nazl? Sultan!?brahim?in baltas?n? al eline ve k?r y?re?imdeki b?t?nputlar?.Musa?n?n elini getir y?re?ime ve ayd?nlat y?re?imi.Musa?n?n asas?n? vur g?nl?me!B?l y?rek denizimi ikiye ve EN B?Y?K SEVG?L? N?N sevgisiyle senin sevgin,el ele ge?sin y?re?imin en derinine ve en zirvesine giden yoldan ve sonra kapans?n y?rek denizim, firavun? sevgiler bo?ulsun iman denizlerimin dalgalar?nda.Gel y?re?ime ya MUHAMMED!Y?re?im;hicretinden ?nceki Medine gibi seni bekliyor.Y?re?ime hicret etya MUHAMMED!Gel ve mescidini kur g?nl?me..M?naf?kl??? ve k?fr? kov kalbimden..Ve iman devletini kur y?re?ime...

Y?re?ime gel ya MUHAMMED!Misafirlerin en azizi,en g?zeli!En m?bare?i ve en mukaddesi!Misafirlerin g?l?,en g?ler y?zl?s?,en g?ld?ren y?zl?s?,g?llerin kendisinden g?zellik ve ilham ald???,g?l y?zl? ve g?l y?rekli Nebi!!!Gel ve g?lle donat kalbimi!Gel ve nurunla doldur,gel ve sevginle kand?r, gel ve a?k?nla yand?r y?re?imi!Sensiz ana babas?n? kaybetmi? g?z? ya?l?,kalbi yaral? bir yetimim ey Nebi!Gel ve sevindir beni,ok?a sa?lar?m?,al g?nl?m?.Tut ki;erken yitirdi?in Kas?m??n?m,doyamad???n Abdullah??n?m.Tut ki; can?n?n goncas? torunun H?seyin?im.?efkatinle sar beni,muhabbetinle ku?at beni ey Nebi...

Y?re?ime gel ya Muhammed!Y?re?im ?imdi Mescidi Aksa...Filistinli ?ocuklar ko?uyor y?re?imin bulvarlar?nda..Kimisi babas?n? ar?yor g?z? ya?l?, kimisi oyun yerine ta? at?yor zulm?n beynine,kimisi k???k bedenine gelinlik yerine,damatl?k yerine bombalar ku?anm?? y?r?yor k?fr?n kalbine. ?ehadetin gururu ve ay y?zlerinde...

Ve ?mmetin boynu b?k?k, ?mmetin diz ??km?? y?re?imde. Haydi! Y?re?ime gel ey Nebi!Cebrail?le,Burak?la gel!Ve iman? yaralanm??,izzeti paralanm??,namusu ayaklar alt?na al?nm??,her cephede yenik d??m?? ?mmetinin y?re?ini sevgi ya?murlar?nla y?ka ve ??kar miraca!!!!!

Ey Nebi!??Sevdi?inize sevginizi s?yleyin??buyuruyorsun.??te s?yl?yorum,i?te hayk?r?yorum sana;SEN? SEV?YORUM EY NEB?.......................

SEN? ?OK SEV?YORUM!!!!!

VE EN B?Y?K SEVG?L? DEN ;?nce O?nu ve sevgisini,sonra da seni ve sana kavu?may? diliyorum...Seni seviyorum Efendim!Seni ?ok seviyorum ey SEVG?L?!!!!!!!!!!!!!!

EROL ?AM
[/COLOR]
Ara
HayatYasam
Çok Gzeldi Allah CC Senden Razı Olsun
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
amin cümlemizden Smile
Ara
maynax men
arkadaşım gercekten teşekkürler bu siteyi sevmemdeki nedenlerden biride bu burda herşey var böyle konuları burda görmek gercekten beni sevindiriyor cok güzel

VE EN BÜYÜK SEVGİLİ� DEN ;önce O�nu ve sevgisini,sonra da seni ve sana kavuşmayı diliyorum...Seni seviyorum Efendim!Seni çok seviyorum ey SEVGİLİ!!!!!!!!!!!!!!

buna tüm kalbimle katılıyorumm
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Smile manyax_men bilmukabele Wink
Ara
EWEREK_38
Immmmm Bak Hebsinde Bir Adim Ilerii Gitiin Bun Daaa Daha Cok Yaklasdinnn Sevdayaaa Ne Diyeyyimm Gercek Sevdayiii Yakalaman Dilegi Ileeee (allah C.c Heb Yaninda Olsunnn )
PaPaTYa_PReNSeS
amin allah raz? olsun cemi c?mle ile beraber in?. Smile
Ara
ozgur_yasarim
teşekkürler kardeşim ellirine sağlık o mektubu yazanında yüreğine sağlık paylaşımın için teşekkürler
ÐŽeşaren
tesekkürler
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
rica edeirm Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  özür Dilerim çok Kirdim Seni... senem albayrak 5 914 04-15-2022, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Artik Seni Sevmiyorum... Melek06 3 988 04-12-2022, Saat: 03:01 AM
  Korkma , Seni Artik Sevmiyorum !!! crazy_carsma 15 1,219 04-11-2022, Saat: 10:41 PM
  Aºk Seni Hissetmektir PaPaTYa_PReNSeS 14 1,296 04-10-2022, Saat: 07:35 AM
  seviyorum ve seni........... bilgeis 3 975 04-06-2022, Saat: 02:07 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:39 AM