:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ey sevgili...ENN sevgili!..
PaPaTYa_PReNSeS
[COLOR="Red"] ?Ey Sevgili! En Sevgili! A?k?m?n taht?na oturan, naz makam?n?n efendisi... D?nya insan?n?n Sana muhta? anlar?, nisan sabahlar?yd?. Senin olmad???n iklimlerin ya?murlar? bulan?kt?. ?telerden bir rahmet d??m?yor, g?n?l yama?lar? bahar? bilmiyordu. K?inata te?rifinle g?n?ller, cennet yama?lar?n?n rengini ald? ve hayat ?e?mesinin ufuklar? damla damla g?r?nmeye ba?lad?.

Ne b?y?k ?erefti Seni bilmek... Seni bize bildiren Rabb?e ??k?rler olsun... Ad?n?, konu?maya ba?lad???m?z zaman ??rendik. ?lk ezberledi?imiz, belki Senin ismindi... G?n?l heybemde g?zya?lar?m, y?rek tezg?h?mda i?lenen sanc?lar?m ve Senden dilendi?im ?efaatin var dilimde. ??im, en derin yerinde s?zl?yor. ?yle bir s?z? ki sese versem, kim bilir deli divane derler. Vars?n kimse duymas?n h??k?r???m?... Bu hicran?m? Sana ula?t?rmak istiyorum ben...

Ey kendisine yollanan selamlar? i?iten vefal? dost! Sana ?mmet olmak i?in Seni sevmek yeterse e?er, i?te ben seviyorum. Elbette seviyorum. Mutlaka sevece?im. Nas?l sevmem? Kalbimin b?t?n zincirleriyle nas?l ba?lanmam sana? Kimler Seni ?lesiye sevmedi ki Ya Resulallah? Hz. Bil?l?e k?zg?n kumlar ?zerine dayanma g?c? veren, Sana olan ba?l?l??? ve sevgisi de?il miydi? Hz. Ebubekir?e, ?Anam babam Sana feda olsun Ya Resulallah!? dedirten bu sevgi de?il miydi?.. Kendisini b?rakt???n? d???n?p Hz. Musab, Sana olan sevgisi y?z?nden Cenab?? Hakk taraf?ndan ?ehadet mertebesiyle ?d?llendirilmemi? miydi? Nas?l sevmem? Elbette seviyorum ve sevece?im. Bir ?m?r boyu.?

*****?zmir ?l M?ft?l??? taraf?ndan liseler aras?nda d?zenlenen ?G?n?ller Fatihi Hz. Muhammed? konulu kompozisyon/mektup yar??mas?nda birinci olan Kar??yaka ?mam Hatip Lisesi 1. s?n?f ??rencisi Kamer ?zdemir, yaz?s?n? hacca gidenlerle birlikte Hz. Peygamber?e (sas) g?ndermek i?in kaleme ald???n? komposizyonu idi ?ok ho?uma gitti payla?mak istedim Smile ''*****

[/COLOR]
Ara
maynax men
evet ona yazılan herşey ona atfedilen herşey ne kadar da az güzel yazmış arkadaşımız sevgililer sevgilisine sonsuz sayısız selam
Ara
maynax men
ne güzel ona yazılar yazmak onun yolunda gitmek
Ara
kralkobra_44
cok guzel ya ellerine saglık tesekkurler
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
[COLOR="Magenta"] ricam? bir bor? bilirim efendim ne demek ne demek Smile

g?zlerinize sa?l?k Smile
[/COLOR]
Ara
NiGhTmArE
tesekürler güzel Wink
Ara
ÐŽeşaren
sagoLasin canim
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
sen sağol Smile
Ara
ezoo20
Sağol Arkadaşim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gel Be Sevgili.. acemhe 1 579 08-12-2010, Saat: 07:36 PM
Son Yorum: kanatlı@_meleq
  Ey Sevgili... (¯`•._ αѕιρяєη 25 3,303 03-02-2008, Saat: 08:06 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  Sahi Sevgili Şimdi Söyle Aşk Birakti Mi Ellerimizi... Melek06 4 806 06-07-2007, Saat: 12:08 AM
Son Yorum: karçiçeği
  Can Tükendi, Yok ol Sevgili Melek06 3 2,626 05-26-2007, Saat: 02:52 AM
Son Yorum: Lacrimosa
  Merhaba SevgiLi...! ÐŽeşaren 0 644 05-20-2007, Saat: 01:56 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:28 PM