:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merak
melih123
bir iyiyi öldürmektense on kötüyü öldürürüm
merhaba benim adım hakan size hikayemi anlatacam
Birgün arkadaşım mustafayla geziyorduk birden gözümüze ilginç ve eski bir ev takıldı tabi çok meraklıyızdır eve girdik eve girince içimizi ilginç bir his kaplamıştı nasıl desem nefretle hüzün arasında birşiydi orda ilginç bir oda vardı kapısı çok değişikti bizim bilğimiiz kapılardan değildi olanda ozaman oldu zatenmustafa gircem diye tutturdu ben çok korkmuştum evden koşarak kaçtım akşam olmuştu mustafa beni aradı ve ard arda on kere senin yüzünden oldu die tekrarlıyordu ve beni dinlemiyordu suratına kapatmak zorunda kaldım çünki susmuycaktı.
gece boyunca ne demek istediğini düşünüp durdum o gece hayatımın en kötü gecesiydi sabah olmuştu saat altı buçuktu kapı çaldı bu saatte bize kimse gelmezdi ben korktum kapıyı açtım mustafa karşımdaydı gözleri mosmor ağzından kan çıkıyordu olum mustafa noldu dedim senin yüzünden oldu dedi ve bana vurmaya başladı babam yetişmeseydi öldürcekti beni ben çok üzülmüştüm ve ne olduğunu anlamak için o eve gitmek zorunda kaçmıştım eve gittim ve o iğrenç korkunç ve acayip şekiller bulunan kapıya girdim.
kendimi hakimin karşısında gördüm ve büyümüştüm.
hakanın adam öldürmek suçundan müebet hapsine karar verilmiştir. ben adam öldürmedim yaaaaa nerdeyim beeeeen. korktuğum şey başıma geldi hapse girdim ve berbat bir hapishaneydi burda herşey vardı tecavüzcüsünden katiline kadar bütün pislik insanlar burdaydı burdan çıkmam gerekiyordu hapishanede bir hafta kaldıktan sonra yanıma mustafa gelmişti sen burda napıosun dedim seni kurtarmaya geldim dostum dedi ne olduğu hakkında fikrim yoktu biz büyümüştük ve daha suçumu bilmediğim halde hapishanedeydim ama burdan kaçmam gerekiyordu mustafa benim için hapishaneye girmişti ve beni kurtarıcaktı çok şaşkındım mustafaya bizim çocuk olduğumuzu buraya geldiğimizi anlatıyordum ama bana piskolojimin bozulduğunu söylüyordu hapishanede 1 ayımız geçtikten sonra mustafa öyle bir plan yapmıştıki bizi hapishaneden kurtardı aslına bu biraz gardiyanın tanıdık olmasındanda kaynaklanıyor ben tanımıyorum ama mustafa tanıyordu dışarı çıkmıştık ve bir mafya babasının yanına gittik bana hayatımda görmediğim kadar para ve bir silah verdi ve başkanı öldürmemi söyledi ama ben katil değilim öldüremem....
eğer öldürmezsem ailemi öldüreceğini söyledi bunu yapmak zorundaydım mustafaya kaçalım dedim ailelerimizide alarak sen delimisin dedi yapcas bu işi dedi adeta şok olmuştum ben öldürmem sen öldür dedim silahını çıkardı ve bana doğrulttu seni boşuna hapishaneden kurtarmadım başkanı öldürmezsen seni öldürürüm dedi tamam dedim tek yapmam gereken aklımı kullanmamdı ailemin yanına gittim onlar çok deişmişti onları şehirden çıkardım vebaşkanı öldürme günü geldiğinde mustafayı vurmak zorunda kaldım ve mafıa babasınıda vurdum ve tam evime dönerken arkamdan biri bana vurdu ve kendi zamanıma döndüm şimdi anlıyordum mustafanın neden beni dövdüğünü
bu olaylardan sonra bir gün konuşmadık ve bu olanların basit bir rüya olduğunu anladık Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 06:23 PM