:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Gece Sus Sadece... *Candan Ünal...
acemhe
[INDENT][INDENT][SIZE="3"]Çok yorulmuş, çok konuşmuş ama hiç karşılığını alamamış bir yüreğin küçük bir dileğiydi sadece, bir gece sessiz bir uykuya dalmak seninle.

Fazla bir şey istemedim. Hiç konuşmadan geçirilen saatler istedim dip dibe. Sadece birbirimizin gözlerine bakarak kaybolmak ve hiç konuşmadan dokunmak…

Sevişirken gözlerine bakmak, karanlıkta bile seni seyretmek ve kelimelerin aklımı karıştıran sesleri olmadan sana akmak istedim.

Çok mu fazla geldi bu sessizlik? Oysa bilsen konuştukça tükettiğini kendini içimde, bir daha hiç dillenmezdin. Sen sözcüklerle ne zaman dans etmeye başlasan, kendini bitirirsin. Anlamları değişir kelimelerin senin sözlüğünde, beyazı bile ustalıkla kirletebilirsin.

O yüzden sessizlik istedim. Bir gece hiç konuşmadan ve sen tüketmeden yüreğimdekileri, yüreğindekileri; sözsüz, sessiz yaşanacak bir gece diledim.

Bırak kendimi kandırayım, bırak bir gece oyalanayım. Sevişmenin o büyülü dünyasına dalıp kalayım. Bir gece de, kapıdan girdiğinde söylediğin yalana inanıp inanamamayı düşünerek kendime zehretmeyeyim. Sen bu gece hiç ses etme ve sus. Yanaş yanıma sessizce, kollarını belime dola, sımsıkı sarıl sadece. Bir yudum alır gibi şaraptan, öp dudaklarımı, sonra birbirimize karışalım.

Ben bir gece seninle hesapsız, kitapsız, kavgasız ve huzurla uyuyayım. Dağılsın kara bulutlar, ilk aşık olduğum günü hatırlayayım. Gülümseme yayılsın dudaklarıma, alnından öpeyim ve uykuya dalayım koynunda.

Sabah uyan, ben uyansam da hiç kalkmayayım yerimden. Sen işine git, ben de bir gece önce yaşadığımız o muhteşem anıları cebime koyayım, hediye gibi boynuma takayım. Üstümü giyip sessizce o kapıdan çıkayım. Bir daha hiç dönmeyeceğimi bilerek yola koyulayım.

Sen bir gece sus ve elini yüreğime koy. Sarıl sımsıkı ve sev beni sevebildiğince ki; aklımda bu resim kalsın, seni hep öyle hatırlayayım!

Candan Ünal[/SIZE]
[/INDENT][/INDENT]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hiçbir rüyada sana rastlamıyorum * Candan Ünal acemhe 2 1,637 04-14-2021, Saat: 02:22 AM
Son Yorum: badelie
  Kimi Bekliyorum? * Candan Ünal acemhe 7 2,008 06-20-2016, Saat: 10:30 AM
Son Yorum: acemhe
  Topal Savcı Ünal Arık'ın Rezilliği - Ayşe Arık Şžiranlı@ 0 582 06-20-2016, Saat: 09:53 AM
Son Yorum: Şžiranlı@
  Öleceğim Diye Korkudan Altıma Kaçırıyorum - Ünal Arık Şžiranlı@ 1 1,177 06-20-2016, Saat: 09:52 AM
  Bizim Ailede Ossurmak Ayıp Değil - Emekli Topal Savcı Ünal Arık Şžiranlı@ 0 554 06-20-2016, Saat: 09:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 10:30 AM