:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dindar ay? :)
Özge
Ateist bir adam bir g?n ormanda geziyor ve etrafindaki g?zelliklere bakiyormus."Evrim ne g?zellikler yaratiyor!" diye d?s?n?p mest oluyormus. Birden arkasinda kocaman bir ayi belirmis ve onu kovalamaya baslamis. Adam b?t?n g?c?yle ka?iyormus ama her arkasina bakista ayinin daha yaklasmis oldugunu farkediyormus. Dakikalarca s?ren bir ka?isin sonunda adamin ayagi yerdeki dala takilmis, ayi adamin ?zerine atlamis, pen?esini kaldirmis. Tam vurmaya hazirlanirken adam "TANRIM!!!" diye bagirmis. Bir anda zaman durmus, ayi donmus, ormandaki nehir bile akmaz olmus. Bir anda orman kararmis ve g?ky?z?nden bir isik h?zmesi adamin ?zerine parlamis.
?ok derinden gelen ilahi bir ses adama:

- "Yillarca bana inanmadin, yaratilisi kozmik bir kazaya bagladin, sana bu durumda yardim etmemi mi istiyorsun? Seni sevgili bir kulum mu saymaliyim?" demis. Adam utan? i?inde:

- "Biliyorum bunca yildan sonra dindar biri olmayi istemem haksizlik, ama belki AYIYI dindar yapabilirsiniz." demis. Ses:

- "Peki." diye karsilik vermis ve isik kaybolmus. Nehir tekrar akmaya baslamis. Hersey eski haline d?nm?s. Ayi pen?esini indirmis, iki pen?esini de g?ge dogru ?evirmis, ve konusmaya baslamis:

- "Tanrim, senin rizkinla orucumu a?iyorum,hamdolsun verdigin nimetlere... Big Grin
Ara
p£r!k!z!
heheheh saol =)
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
heheheheh :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Carizmatic
Confusedmiley20: Confusedmiley20: s?perrr Big Grin
pamuk_prenses
çok komik gerçekten
ellerine sağlık
devamını beklioz
Ara
maynax men
Harbİ İyİydİ Burdan Sonuc BİrŞey İsterken Baya Bİ DÜŞÜnmek Gerekİr
Ara
felyesof
" And olsun ki, Biz insanı en güzel şekilde yarattık.Sonra da onu en aşağı seviyeye indirdik.(Hayvanlardan daha aşşağı bir konuma)Ancak iman eden ve güzel iş yapanlar müstesna."
Bu ayett en güzel şekilde olayı tanımlıyor sanırımSmile
ceren
can?m yaa ?ok g?selmi? Big Grin Big Grin t?kler..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dindar yaşlı kadın... *AnGeL_GirL* 7 733 06-18-2009, Saat: 04:17 PM
Son Yorum: kanatsı@z_meleq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 04:13 PM