:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?iir Yar??mas? Hakk?nda...
Masal_yuzLu
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:NEYSE sen HAVLAMAYA devam et..

yukariya bak da kim tasmas?z k?pekler gibi atl?yo ortaya bi daha anla..

hadi yawrum bekliyorum..yedirirsin Big Grin Big Grin

yha da kendin yersin bi?iler daha..

hade uza !

BU K?F?RLER?N CEVAPSIZ KALM?CAK...

BAZEN EN G?ZEL CEVAP SUSMAKTIR...

??MD? kimin uzayaca?? bellii olacak
Ara
PunisheR
cvbin nolacak..bu kadar geyikten sonra gidip ağlayacak mısın yetkililere..unutma ki ortaya atlayan sazan da sensin..hadi bakalım bekliyorum nolacak birazdan..

en fazla ban yerim siteden ki bu benim için önemli..ama herşey demek deil.

ama çok iddaalıydın küfrü yedirecem derken..ban yediğimde sözümden bişi kaybetmem..

bekliyorum sabırsızlıkla Big Grin
Ara
ÐŽeşaren
Ya birakin su kavgayi deger mi???

Ölümlü dünya hic degmez kalp kirmaya

Allah askin birakin ya...Hic yakistiramiyorum:/
Ara
AdAmIn1i
Özcan Yeter Artık Salla Şunu Yaw Neşemiza Bakalım Big Grin
Ara
isyanbitmez
PunisheR'in konuyu a?t??? yeri uygun buluyorum. Bence de kriterler ne ise a??klans?n. Geldi?im yerin ?nemi yok. ?u yanl???n var masal y?zl?. bu sorunu ??zecek olan j?ri de?ildir. o y?zden istek merci de biz de?iliz. Bu konunun buraya a??lmas? bu y?zden ayn? zamanda da t?m ?yelerin bilgilenmesi a??s?ndan iyidir. PunisheR konunun herhangi biri taraf?ndan gereksiz bulunmas? da bir yorumdur. bunun i?in sinirlenmene ?z?ld?m. ??nk? dedi?in gibi ?nemli olan senin i?in gereklili?idir. ayr?ca bence de masal y?zl? muhatabt?r.
bunu uzatabilirsiniz bu size ?ok ?ey kazand?rmayacak. yine de sizin bildi?iniz do?rudur............
PunisheR
öncelikle muhattabım deilsin derken şunu kastettim..benim istediğim cvplar var ve bu cvpları bana verecek olan kişiler o jüriyi seçenlerdir..o yüzden de muhatabım ( modlar-süper modlar-co adminler-admin ) den biri olması gerekir..

gereklilik konusunda ise,gerekli buldum ki böle bi msj yazdım Wink

sinirlendiğim nokta ise,konuyu gereksiz bulması deil,şahsen sen isyanbitmez,gereksiz buldugun bi konuya yorum yapma ihtiyacı hisseder misin?

arkadaş hissettiğine göre,belki de yetkilerinden dolayı rahatsız oldu ve yorum yazma ihtiyacı oldu..demek ki kısa ve öz şekilde fikrimce düşüncelerim arkadaşa battı !
Ara
LeViS
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:PunisheR'in konuyu a?t??? yeri uygun buluyorum. Bence de kriterler ne ise a??klans?n. Geldi?im yerin ?nemi yok. ?u yanl???n var masal y?zl?. bu sorunu ??zecek olan j?ri de?ildir. o y?zden istek merci de biz de?iliz. Bu konunun buraya a??lmas? bu y?zden ayn? zamanda da t?m ?yelerin bilgilenmesi a??s?ndan iyidir. PunisheR konunun herhangi biri taraf?ndan gereksiz bulunmas? da bir yorumdur. bunun i?in sinirlenmene ?z?ld?m. ??nk? dedi?in gibi ?nemli olan senin i?in gereklili?idir. ayr?ca bence de masal y?zl? muhatabt?r.
bunu uzatabilirsiniz bu size ?ok ?ey kazand?rmayacak. yine de sizin bildi?iniz do?rudur............

konuya bakt?m konuyu a?an arkada? kimseyi muhatab istemiyor.
yani masal_y?zl? olsun yada bir ba?ka ki?i ayn? tepkiyi verecek
Bu arada kim ne derse desin k?f?r kabul edilemez Sevgili arkada??m k?f?r etmi? konuyu a?an '' PunisHer'' k?f?r edip b?y?k bir hakaret etmi?tir.
Masal_y?zl? nun t?m konular?n? okudum site genelinde kaale al?nacak ?ok g?zel payla??mlar sergilemi?tir
burda Taraf tutan Adam?n1i sende b?yle yaparak k?f?r eden eden arkada?a destek verip... ONUN DAHA A?IR K?F?R ETMES?NE NEDEN OLUYORSUN...
Sen yan?lm?yorsam bir y?neticisin Adam?n1 senin k?f?r eden birine taviz vermemen GEREK?RKEN Destek vermen.
Senin Yetkinin bu ?ekilde kulanman K?F?R etmenden DAHA k?t?d?r.
Galiba juri tart??ma b?l?m? var.. Masal_y?zl? dedi?i yer.
BEN bir normal ?yeyim b?yle bir tart??may? g?rmek istemem.
Yani ?zel bir b??l?m varsa bunun konu?mas? i?in orda yap?l?r.

adam?n1i ile punisher ikinizde ayn? Haks?zl??? yap?yorsunuz.
k?f?r etmek serbest mi??
Ara
AdAmIn1i
Ettiğim Küfürü Kopyala Buraya!
Ara
LeViS
yöneticisin küfür eden birinin cevabını editleyip küfür yazan yere senin isim açılıp orda küfürü silip Gereken uyarıyı vermen gerekir.
Ama bakıyorum siz hala aynı şeyi yapıyorsunuz
Herkese iyi geceler Ben gittim
Konu da haklı olan Masal_yüzlü'dür
KÜFÜR EDEN KİŞİNİN KÜFÜRLERİ EDİTLEMENİZ GEREKİR
İt ulan Uza vs. vs.
Ara
isyanbitmez
konu buraya açıldığı andan itibaren tüm üyeler yorumda bulunabilir. haklısın senin istediğin cevabı sadece saydıkların verebilir. diğerleri de konu hakkındaki düşüncelerini söyler. burada anlaşıyoruz.
bence de bu konu gereklidir. herkesin bilgilenme hakkı vardır bu konuda.
benim yorumlarımı biliyorsun. neden sorduğunu da ben biliyorumWink
Kendiniz gibi olun derim. Bize öyle lazımsınız..........

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ...Atat?rk B?l?m? Hakk?nda... tuti 8 725 10-02-2006, Saat: 12:10 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 01:01 AM