:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?iir Yar??mas? Hakk?nda...
CariSmaBoY
konu incelemeye alınmıştır....
CariSmaBoY
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben jüride olmama rağmen jüri üyelerinin,jüri başkanının ve jüri başkan yardımcısının hangi kriterlere göre seçildiğini bilmek istiyorum..ki bi üye olarak buna hakkım oldugunu düşünüyorum..Pekala biri kalkıp,bu jüride Punisher var da w00w ya da bi başkası neden yok diyebilir..bence isim isim açıklanmalı neden oraya seçildikleri..ve tabii devam etmekte olan bi oylamanın neden iptal edildiği de..

kimse bu yazımda bi maraz aramasın bu konuların hiçbiriyle kişisel bi problemim yok..sadece böyle olması gerektiğini düşündüğüm için açıyorum bu başlığı..

İLK ÖNCE SENİN AÇIKLAMANA CVP VEREYİM...

JÜRİLERE BİZ KARAR KILDIK ÇÜNKÜ BU ARKADAŞLAR EN ÇOK ŞİİRLE İLGİLENEN ARKADAŞLARDI, BİZ BÖLE UYGUN GÖRDÜĞÜMÜZ İÇİN BU ARKADAŞLAR JÜRİ OLDU..
JÜRİ BAŞKANINI BİZDE SEÇEBİLİRDİK EN BAŞTAN BUNA KİMSENİNDE SES GETİRECEĞİNİ SANMIYORUM.. AMA YÖNETİM OLARAK BUNU FORUM SEÇSİN DEDİK...

ORDADA Bİ TAKIM ŞÜPHELER ORTAYA ÇIKTI O YÜZDEN ANKETİ İPTAL EDİP BAŞKAN VE YARDIMCIYI SEÇEREK AÇIKLADIK... JÜRİ BAŞKANINI NEYE GÖRE SEÇTİNİZ DİOSUN...

ONU DA AÇIKLAYAYIM... İSYANBİTMEZ ARKADAŞIMIZ OLAĞAN ÜSTÜ TARAFSIZLIK KİŞİLİĞİ VAR VE BUNU HER ZAMAN ÖN PLANDA TUTUO... İÇİNDEN NE GEÇİOSA ÖLE KONUŞUYOR.. AMA SEVİYELİ...

YANİ Bİ LAF BULMACASINDA; KÜFÜR YERİNE KİŞİLERİ ZORA SOKABİLECEK KELİMELER KULLANIYOR... İŞTE ONUN BU YETENEĞİ BAŞKAN OLMASINDA BÜYÜK ROL OYNUYOR.. MASAL YÜZLÜNÜN BAŞKAN YARDIMCISI OLMASI İSE, BENİM KANAATİMDİR.. BU ŞEKLİDE DÜŞÜNMEMİN SEBEBİ İSE ŞİİRLERE BÜYÜK ÖNEM VERMESİ... HERNEYSE ŞİMDİ VERİLEN CEZALARI AÇIKLAYAYIM...

PunisheR: Forum kurallarını küfrederek ihlal ettiği için ve ayrıca forumda belli bi yetkide olduğun için cezası indirgenmiş olup 7 gün forumdan uzaklaştırılmıştır...
Masal_yüzlü: Forumda aşırı tahrik rencide edici cümleler kullandığı için jüri üyeliği sıfatından çıkarılmıştır...
Adamın1i: Küfür eden arkadaşını savunup Masal_Yüzlü için rencide edici kelimeler kullandığı için v.i.p üyeliği alınıp kayıtlı kullanıcı statüsüne geçirilmiştir...

İtiraz ve şikayetlerinizi Şikayet ve Öneriler bölümüne bildirebilirsiniz.

Saygılar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ...Atat?rk B?l?m? Hakk?nda... tuti 8 713 10-02-2006, Saat: 12:10 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 03:20 AM