:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İki Şiirden İbaretsin ..
acemhe
[INDENT][SIZE="3"]Eskiden;

Yazgımın son noktası
Yüreğimin her sayfası
Şarkımın la notası
Yemeğimin her lokması

Şimdi;
Yoksun hiçbir kelimemde artık. Seni unuttum diye değil unutamadım diye adını anmıyorum. Senden nefret etmiyor istesemde edemiyorum. Çünkü biliyorum ki şimdi adını nefretle anacak olan zalim yüreğim on dakika geçmeden senin adını hıçkırıklara boğularak yalvaracak Tanrı'ya... Dönmeni isteyecek her kelimem bakmanı isteyecek her kör oluşum aşkım... Seni bana hatırlatacak her şarkı sözlerim senden bir parça taşıyacak sefertasımdaki öğle yemeğim...

[INDENT]Senden çok uzakta olacağım; şunun şurasında nedir ki üç beş ay.. Sayılı vakit nede olsa çabuk geçer. Üzülmezsin yokluğuma şimdiki gibi. Anmazsın adımı benim sana git diyen dilim kal diyen yüreğim kadar. Zarûri bir hayat yoksunluğusun hayatımın eksikliği olgular tutanağımın ilk ve sonuncu sayfasısın... Seninle doğdum seninle öldüm...[/INDENT]

Bu satırlarda ise;

Dön diyorum kalbimin vuruşunda nabzımın her atışında...Dönme git diyorum her mısramda her satırımda... Dönmeni istemiyormuyum sanıyorsun? Sensiz hayat bana çok mu güzel geliyor? Sensizlik bana haz mı veriyor?

Söyle senden önceki hayatıma mı döneyim? İki günlük ilişkiler peşinde koşan adi bir yatak bekçisi mi olayım? Kaderime bir kez daha lanet edip Allah'a bir kez daha mı isyan edeyim seni benden aldı diye?

Şimdi yanına geliyorum... Evet yanına.. Garipseyeceksin beni nasıl bulabilirsin ki diyeceksin içinden... Ve içindeki diğer ses diyecekki;

-Bulur...

Evet bulacağım seni. Hemde hiç ummadığın bir yerde bulacağım. içinde... Senin en derin en gizli köşende saklı oan beni ortaya çıkaracağım. Ama bunun için yapmam gereken bir şey var..

Ölmeliyim...

Hiçbir zaman izlenmeyecek bir filmdim hayatında kare kare aklından çıkmayacak...

Sonrası;

Bir tutkuydu bizimkisi
Hiçbir zaman unutamayacaktık
Bir gelişti bizimkisi
Hiçbir zaman ulaşamayacaktık..

İnsan umudu taşıdı kimisi kırdı umudu lâkin kiminin sahip olduğu tek şey oydu hepsi buydu...

Benim kalemi bir kişi yıktı kalemimi kırdı. Sözlükte sefgiliydi anlamı...

Kaç tabut gömülecek yeraltına ve kaç kişi gidecek habersiz uzaklara?
Kaç yalan yıkacak güvenleri?
Kaç satır yazılacak kader kitabına ve kaç dua edeceksin tanrına?
Kaç damla gözyaşı dökeceksin uğruna?
Kaç yarın bekleyeceksin?
Sonralara kaç damla gözyaşı?
[/SIZE][/INDENT]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ellerimde birikmiş küllerden ibaretsin artık ömrümde... acemhe 0 342 10-12-2010, Saat: 10:48 AM
Son Yorum: acemhe
  Bir yasaktan ibaretsin kaç zamandır ÇiLeK 9 522 08-24-2007, Saat: 01:46 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:44 PM