:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orayı Kimse Bulamıyor ... * Candan Ünal ...
acemhe
[SIZE="3"][INDENT]Sözlerin bana değdiğinde, kendimden geçerdim. Hiç dokunmasan bana, hiç okşamasan, sadece gözlerine bakarak bile yüreğimle sevişebilirdim.

Ah benim canım efendim; nerelerdesin? Bütün sokaklarından geçip senden izler aradığım bu şehirde, kendi savruluşumu seyretmekteyim.

Sana çok benzeyen adamlarla, sana hiç benzemeyen adamlarla ama hep birleriyle, senin bıraktığın o büyük boşluğu doldurma derdindeyim.

Hepsi sevilmek için! Kimse bilmez ama biz kadınlar sadece sevilmek için sevişiriz. Kimi zaman kendimize bile itiraf edemeyiz, sözlere dökmek içimizi acıtır belki ama bedenimizin rahatından çok daha önemlidir kalbimizin rahatlaması…

O yüzden işte, bedenime değmeyi öğrenebilmiş ama bir türlü ruhumu göremeyen adamlarla sohbet ediyorum. Benzer birkaç kelime arıyorum, kaçıp saklanmış bir çift göz arıyorum. Sana benzetmeye uğraşıyorum birilerini..

Sen sevmedin ama sana benzeyen ve beni sevecek bir yürek arıyorum.. Sadece benzer cümleler kurabilme ihtimali var diye, o bıyıklı adama gülümsemiş olabilirim.

Ben sana ve sevdana aç geziyorum sokaklarda… Sen yoksun ya; artık gönlüm kimseyle doymuyor ama olan şu gariban ruhuma oluyor….

Bıraktığın yerden hep daha ileriye gitmek peşindeyken, mehter takımı gibi gerileyişimin tek sebebi sensin! Nereye dokunduysan yüreğimde, hangi kir tutmuş noktayı temizlediysen ellerinle, hangi teline dokunduysan gönül sazımın; şimdi kimse orayı bulamıyor....

Candan Ünal[/INDENT]
[/SIZE]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hiçbir rüyada sana rastlamıyorum * Candan Ünal acemhe 2 1,698 04-14-2021, Saat: 02:22 AM
Son Yorum: badelie
  Kimi Bekliyorum? * Candan Ünal acemhe 7 2,038 06-20-2016, Saat: 10:30 AM
Son Yorum: acemhe
  Topal Savcı Ünal Arık'ın Rezilliği - Ayşe Arık Şžiranlı@ 0 592 06-20-2016, Saat: 09:53 AM
Son Yorum: Şžiranlı@
  Öleceğim Diye Korkudan Altıma Kaçırıyorum - Ünal Arık Şžiranlı@ 1 1,185 06-20-2016, Saat: 09:52 AM
  Bizim Ailede Ossurmak Ayıp Değil - Emekli Topal Savcı Ünal Arık Şžiranlı@ 0 561 06-20-2016, Saat: 09:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 10:53 PM