:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bulursan Siki Tut Sakin Birakma
Tam1_MaynaK
Ne mutlu?un resmi yap?ld?,ne de a?klar mutlu,Herkes de bir mutsuzluk t?rk?s?, Oturmu? k??e ba??nda mahzun ve ?zg?n bekleyen ben,g?ne? yan??? misali yang?n?m,??llerde g?nler ce yol alm?? susam???m ben,r?zgarlar aras?nda kalm??,bembeyaz bulutum ,ya?murda toprak kokusuyum,yeni dikilmi? fidenin can suyu,ya?murdan sonra g?k ku?a??y?m..G?l dal?nda a?layan b?lb?l,b?lb?l i?in hasret ?eken g?l,g?ller aras?nda bir tomurcuk,otlar aras?nda bir ?i?ek,k?zg?n ??llerde,serin bir ?rmak,G?ky?z?nde y?ld?z,denizde bal?k,havada oksijen,da?larda gelincik,bir orman?m ben …geni? ce dallar?m kol kanatt?r t?m mahlukata…. Geceler de ???k,???kda kristal,yolum ben,ayd?nl???m,?izerim yeniden haritalar? g?nl?mde g?nlerce,f?t?rsuzca, Y?re?im vard?r par?a par?a,bin par?a on bin par?a..severim a??k olurum her ?eye herkese…bilinmeyene…korkusuzca,y?re?imde kal?r sevdalar?m,i?in i?in yanar?m onlara.yol g?zlerim hasret ?ekerim..a?lar?m s?zlar?m,?ark?lar s?yler ?iirler yazar?m.t?rk?ler yakar?m u?runa olmayan sevdam?n olmayan a?k?m?n ate?ine…Gurbete d??erim…seyyah olurum..a? kal?r?m susuz kal?r?m…akl?m firar eder…kimseler bilmez… Ah yang?nl???m…y?rek yang?nl???m..kara sevdam?n karas?,g?zlerimin elas?,,,ka??m g?z?m karalar ba?lar?m…a?z?m? b??ak a?maz…yanar hep i?im…yoksun yoksun diye…bilemem kimi beklerim…giderim gitmesine gidebildi?im kadar…nereye onu da bilmem….a?ar?m y?re?imi …verdim verece?im…neyimi?neyim var ki…param? pul mu maddi manevi duygu..ses korku ???k…bilgi birikim neyiiii…var hepsi yada yok…al .al..ne alacaksan kalanlar bana yeter…al ama al art?k…neyi…bende kalana bakay?m…art? ne eksi ne…. T?rk? de yaral? sevda,deniz de olta da ??rp?nan bal?k,havan?n kasveti,?ocu?un a?lamas?,yarin e?ri ka??,a?aran sa?lar,d?k?len sa?lar…giden y?llar…yanar y?rek yanar,yanar ya neye yanar,akl? firari nereye firar eder,kim anlar kim dinler, Yanan sigaran?n k?l?nde,duman?nda olmayan? g?rmek,duvar?n arkas?ndakilerle sohbete dalmak…Allah’?m kafay? m? yedim ..ne istiyorum ben…ne diliyorum ne dinliyorum…kime s?yl?yorum…ne s?yl?yorum fark?nda m?y?m , neyin,farkl?l?k ne ki ayk?r?l?k ne ki neye yarar.ne yapar,ne sa?lar,faydas? m? olmal? her yap?lan?n,kar??l?k m? bekleme li insan,kar??l?ks?z olmaz m??Neden Beklenti? B?t?n ?ark?lar,a?k ?zerine,B?t?n ?iirler,b?t?n t?rk?ler,hep a?k a?k , a?k….binlerce y?ld?r. Ne hastal?k bu …doktorlar bile ?are bulamam?? derler ya….ka?an kovalan?r,kovalanan ka?ar,,,herkes mutsuz,,herkes ne arad???n? bilmez…herkes ah ?eker…ahh ah ah eski yarim nazl? yarim sazl? yarim…ayr? yarim….hep i? ge?er hep i? ge?er…kavu?an yoktur b?t?n hikaye ayn?…..Kavu?ursun yada ba?kas?yla….geride kal?r g?zleri bir zaman,kor alevlerle yanar …yan?nda ki etten duvar,kalbi duvar,ka?? duvar,g?z? duvar,duvar duvar..ya duvar?n arkas?nda ne var..gelir mi gidenler..d?ner mi…ya senin gittiklerin senin arkada b?rakt?klar?n, Belki de bir g?? var s?rf bu insanlar hep mutsuz olsun diye ayarlam?? ?nceden…hep mutsuz sonlar,h?sranlar g?zya?lar?,kadere boyun e?meler…y?llarca ah ?ekip s?zlanmalar… Ya ihanetler,,arad???n? bulamamakdan m? kaynaklan?r ihanet,onun mu pe?indedir,arana kim ? ilk a?k?m?d?r?Son a?k yok mudur,neden ba?kas? neden ba?kalar? hep ba?kalar?…yanl?? adres yanl?? insan m?d?r hep bulunan.. Yoksa yanl??l?k herkes de mi… Ne mutlu?un resmi yap?ld?,ne de a?klar mutlu,Herkes de bir mutsuzluk t?rk?s?, Herkes ayr? telden felsefe yap?yor,kimi yar?n ?lecekmi?sin gibi ya?a deyip tenden tene dal?yor,kimi bin y?l ya?ayacakm??s?n gibi ya?a deyip,a?k? ar?yor,kimi kaderim deyip,??krediyor.Kim kime dumduma bir ya?am,ac?l? ac?s?z kadersiz bencil,sanal,banal,berbat,ya?am,herkes mutsuz…herkes arad???n? bulamam??,herkes dertli,herkes milyonlar i?inde yaln?z,, Mutluluk nekiii… Beklenen nekiii, ??ktretmek nekii Ya kadercilik, Aranan neki,, Ya seni arayanlar…aray?p da seni bulamayanlar,yada bulduklar?n da senin buldurmad?klar?n,a?latt?klar?n s?zlat?p ac? verdiklerin,ya senin g?rmediklerin g?rmek istemediklerin sevmediklerin,kalbini a?mad?klar?n…onlarda dertli sende dertli…ahhh ahhhh ortas?n? bir bulsa insano?lu,,,??zecek ?u i?i Ya?am?n ya?anan y?llar? kadar misafirli?imizde neyin pe?inde oldu?umuzu ba?kalar? da ??zememi? bende ??zemedim valla…?ok u?ra?t?m ya… Buldu?unla m? yetinmeli,onu mu memnun etmeli,ne arad???n? bilmeden aramaya m? devam etmeli, Bir ?ift g?z,,bir kalp at???,bir bak??,yarin kokusu,?zlemi,naz? kaprisi,dokunduk ?a kanayan yaralar,ka??nan yaralar, ?yle ?ok karma?a ki bu..karman ?orman…nereye,neresi,nas?l,ne,ne zaman,neden,,,offf Yoruldummmm. Gel hadi onu bul...onu ellere verme sak?n...al ,sar,dinle onu,g?zlerine bak kendini g?r,kalbine gir kendini bul, sevincin kederin payla??mc?s?,sevgili ol,sevgi ol… kendin ol. Bulursan da s?k? tut ,hi? b?rakma sak?n…. 04/05/2005 ?i?li
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşkı İçin Öldü Yaşamadığı Dünyada..! (aglamayın sakın) mehmetkılıc 4 681 06-27-2007, Saat: 08:27 PM
Son Yorum: ibra_HE_m

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:32 AM