:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Seviyorum {MaSaL'ım}
CaNaT
dnenkalpler2bh7wz.gif
gif839vk.gif
dnenkalpler2bh7wz.gif

Günüm aydı sevgilim yine senli bir güne. Günün ilk ışıklarıyla aydınlanıyorsun yüreğimde. Her sabah sana uyanmak seninle uyanmak, kollarında açmak gözlerimi yine dünyaya, en büyük mutluluğum artık benim. Varlığınla kapladığın sarıp sarmaladığın bu bedenim tutsağı olmuş sanki gözlerinin ellerinin. Sana dokunmak, saçlarını okşamak hazların en güzeli. Yüreğimin her bir noktasına işlemiş olan sevgin ısıtıyor içimi dışımı. Sen kaplıyor böylece tüm hayatımı. Sabahın ilk ışıklarından gecenin zifiri karanlığına kadar, gecenin zifiri karanlığından sabahın ilk ışıklarına kadar sadece sen varsın. Her anımda her saniyemde yalnızca sen ve bir tek sen varsın, sen olacaksın. Ben günlerimi sana adıyorum her anımda yanımda sen ol istiyorum. Senle geçen her dakika sensiz geçmiş binlerce dakikaya bedelmiş meğer. Şimdi senle dolsun istiyorum her bir vakit.
Ömrüm benim. Hayatımın baharı tatlı aşkım. Su gibi muhtaç olduğum yarim, canımın canı. Sana seni seviyorum demeler bile az geliyor ki. Anlatmaya yetmiyor ki sana duyduğum sevgiyi. Binlerce kez söylesem de doymuyorum doyamıyorum seni sevmeye, sevdiğimi söylemeye. Ruhumun sahibi ömrümün tek gerçeğisin sen benim. Her şey yalanken şu dünyada tek doğrumsun sen. İliklerime kadar hissediyorum senin sevgini, sıcaklığını. En zor anları varlığınla en kolay hale getirenimsin sen benim. Gül yüzlüm. Ruhunun güzelliği yüzünü aydınlatıyor sanki ışıl, ışıl. Gözlerin parlıyor gülünce sen. Ben o ışıltında kör oluyorum görmüyorum senden başka bir şey. Göstermesinde Rabbim senden başka. Ben bir tek seninle düştüm gerçek aşka. Gülüm gonca çiçeğim benim. Kıyamadığımsın. En sert anlarında bile yumuşak en kızgın halinde bile sakinimsin sen. Senle tartışmakta güzel aşk için. Senle olduktan sonra inan her şeye değer. Hani dilinin ucuna gelip de söyleyemediği sözler anlatamadığı duygular vardır ya insanın. Hani büyük sevgiler vardır ya uğurlarına kitaplar şiirler yazıldığı halde ne kitaba ne satırlara sığan aşklar. Hani bir bakış vardır ya unutamadığın, binlerce yıl geçse de unutamayacağın, işte senin sevgin senin varlığın, senin aşkında böyle bir şey bir tanem. Şu dünyada yok senin sevgi katından başka. Sen en üst basamağısın aşk merdiveninin. Ben en son basamağındayım seninle birlikte. Sana sevgine sahip, her şeyine her şeyimle. Seni çok seviyorum. Toprağın suya olduğu kadar hasretim sana. Bir volkan misali yanıyor bedenim sevginden. Bayram sabahı yeni elbiselerini giymek için sabırsızlanan bir çocuk kadar da heyecanlıyım aşkına. Ben sana seni seviyorum demek için değil, seni sonsuza kadar sevmek için seviyorum.

roseheart1ge.gif

Ercan A.
Ara
MaNeSiA
Alıntı:
[SIZE=4]Bayram sabahı yeni elbiselerini giymek için sabırsızlanan bir çocuk kadar da heyecanlıyım aşkına.

Bayramlıklarını giymiş çocuklar gibiyim senle başlıyor adınla başlıyor senle başlıyor bütün hikayelerim Smileabim ellerine sağlık çok güzel
[/SIZE]
Ara
MaNeSiA
[YT]qyCQiS75WrQ[/YT]

aklıma geldi paylaşayım dedim Smile
Ara
MaSaL
Ne zaman canım sıkılsa tekrar tekrar okuyorum senii seviyorum hayatımın anlamııııSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Anliyorum eRCi 10 652 04-15-2022, Saat: 04:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Yazıklar OLsun Git İstemiyorum Seni.... €BeRimSin 14 1,562 04-15-2022, Saat: 01:11 AM
  Ne Kadar Seviyorum...! MorciveT 38 1,870 04-13-2022, Saat: 11:49 AM
  asi_ve_mai & acemhe'den "seni bir kez sevebilirim" acemhe 41 3,885 04-13-2022, Saat: 11:03 AM
  Seni Özlemişim ... Firari Fırtına 43 1,973 04-11-2022, Saat: 04:05 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 03:46 PM