:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unutma Ben? ...
Tam1_MaynaK
[COLOR="DarkRed"]Adam maviler giymi?ti. Ko?ar ad?mlarla, denizi seyreden k?za yakla?t?. Elindeki unutmabenileri uzat?p:

"Bak/sana kendimi getirdim." dedi. K?z tebess?mle adama d?nd? ve unutmabenilere bakt?. Tebess?m? artt? ve adama da bula?t?.

"?ok iyi ettin." dedi k?z al?rken unutmabenileri. ?i?eklerin yar?s?n? ay?r?p adama uzatt? ve:

"Al bakal?m gitti?im kadar?(m) sende kals?n." dedi. Adam?n mavi g?zlerinde unutmabeniler a?t?. K?z adam?n deniz mavi g?zlerini; adam da k?z?n beyaz, tertemiz y?z?n? seyretti bir s?re. ??lerine konan bir h?z?n ku?unun ac? ac? ?t???n? duyunca g?zlerini ka??r?p denize, g??e att?lar bak??lar?n?. Sessiz, k?p?rt?s?z; denizi seyre koyuldular. Uzak ufuklara, beyaz bulutlara bakt?lar uzun uzun.

K?z, elindeki unutmabenileri g??s?ne bast?r?p, sessizli?i bir say?klamayla bozdu:

"G?k de mavi..."

Adam k?za d?nd? ve tebess?mle:

"Bulutlar da beyaz..." dedi. K?z da ba??n? e?ip kendine bak?nca ba?tan aya?a beyazlar giymi? oldu?unu fark etti. Hafif, k?r?k g?ld?ler ikisi de. ?en bir h?z?n donatt? ?evreyi. Adam y?z?n? ka??r?p, bak??lar?n? denizin dibine g?md? ve usulca:

"Ge? kalacaks?n..." dedi. K?z?n takati ancak y?z?n? ?evirip bak??lar?n? saklamaya yetti. Bir yumruk oturdu bo?az?na konu?amad?.

Dakikalar sonra bakabildiler nihayet birbirlerine. ?kisi de g?l?msedi. Adam, mavi g?zleriyle k?z?n elindeki unutmabenileri i?aret etti. K?z g?ld? ve sa??ndan beyaz kurdelesini ??zd?. Kurdeleyi adam?n elindeki unutmabenilere dolarken:

"Madem sen bana kendini verdin, ben de sana kendimi arma?an ediyorum i?te." dedi. Adam?n g?zlerinde mavi unutmabeniler a?t? yine. K?z ise beyaz han?meli gibiydi.

Bir s?re seyrettiler birbirlerini. Belki ?ok ?ey konu?tular ama en az?ndan ellerindeki unutmabeniler, deniz ve g?k bir ses duymad?. Ayr?ld?lar.

Ne "Ho??a kal!" dediler ne de "G?le g?le..." Uzak ufuklara bak?p, sa?lam bir umutla bir a??zdan/y?rekten "G?r???r?z..." dediler sadece.
[/COLOR]
Ara
Firari Fırtına
15.06.2005 yılında Fatma Zerhra Turan ın Unutma Beni adlı yazısı gerçekden gerçeği duygusallığa bürüyen ve yaşamışcasına içtenliğini ortaya koyan güzel bir çalışmadır .

Paylaşımlarınız için tşk. ederim ...

Sevg ...
Tam1_MaynaK
wallah aldıım yerde yazarın adı w.s yasmıo du yassa onu da yasardım ! Sadece editörden yasıodu ! Bnm bi suçum yoqh ! Beendiine sewindim Smile
Ara
Firari Fırtına
Ben size suçlusunuz demedimki ...!!

Bu yazı en az 50 forumda var ve yazarın adı hiç yazılmamış . Bir farklılığımız olsun dedim sadece . Çünkü yazar arada bir bu yazılarını kontrol ediyor . Biliyorum yani Smile
Tam1_MaynaK
doğrudur ! Zaten bu konuyla ilqili biş yasmıştın yasar adları da belirtilsin die ! O yüsden söledm olsaydı yasardım ama yoqh ! Smile
Ara
Firari Fırtına
Anlıyorum sizi . İnanın sorun yok . Siz yazar adı belli olmasada yayıunlayın ben düzeltimi yaparım . Tamammı ??
Tam1_MaynaK
Tamam anlaştık o zmn Smile SmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Devam o zaman ... Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:31 PM