:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hata ...
Tam1_MaynaK
[COLOR="DarkRed"]Birg?n uzak diyarlarda ?ok g?zel bir k?z ya?arm?? evlenme ?a?? gelmi? fakat ona g?n?l veren kimseyi be?enmiyormu? sonunda yerli halk ?lkenin en yak???kl? ve gururlu delikanl?s?n? getirmi? ve k?zla tan??t?rm??, delikanl? k?z? g?r?r g?rmez a??k oluvermi? fakat k?z ona bile burun k?v?rm?? ve delikanl? buna dayanamay?p ?lkeyi terk etmi? y?llar sonra yolu yine k?z? g?rd??? yere d??m?? ve kendisini be?enmeyen k?z?n kimi be?enip evlendi?ini merak etmi? evini ??renip kap?n?n ?n?nde evden kocas?n?n ??kmas?n? beklemi? bir s?re sonra evden al?ak boylu topal ve sarho? bir o kadarda ?irkin biri i?eriye do?ru ba??ra ?a??ra soka?a ??k?p evden uzakla?m??, bizim delikanl? o kadar sinirlenmi?ki hemen kap?ya do?ru gidip yumruklamaya ba?lam?? kap?y? her zamanki g?zelli?iyle k?z a?m?? ve ilk g?r??te tan?m?? be?enmedi?i yak???kl?y?. delikanl? k?za hiddetle :

- Bu adam i?inmi beni be?enmedin, diye ba??rm??.

k?z sakin bir bi?imde :

-Benimle arka bah?eye kadar gelebilirmisin. demi?.

arka bah?eye gittiklerinde ?ok g?zel g?llerle dolu bir bah?e g?r?nm??.bah?enin ba??nda k?z;

-Ben bah?enin sonuna gidiyorum bu bah?edeki en g?zel g?l? bana getireceksin fakat asla geri ad?m atmayacaks?n ve sadece bir g?l koparacaks?n. demi? ?ocu?a

delikanl? bir iki ad?m atm??ki ?zeri su damlac?klar?yla dolu bir g?l g?rm?? tam kopar?yormu?ki bir ad?m sonra daha tomurcuk halinde k?pk?rm?z? bir g?l , do?ru ona do?ru y?nelmi? fakat tam koparacakken biraz ileride hayat?nda g?rd??? en g?zel g?l b?t?n ihti?am?nla orada duruyor ve kendi kendine biraz ileride kesinlikle daha g?zeli vard?r diye d???n?p ad?mlar?n? atmaya ba?lam??. fakat birde ne g?rs?n g?ller yava? yava? kuru ve boynu b?k?kle?meye ba?lam?? ?ocuk ilk g?rd??? g?ller gibi bir g?l?n mutlaka olabilece?ini d???n?p bah?enin sonuna do?ru yakla?m?? art?k k?za sadece bir iki ad?m kalm?? ve ?ocuk bah?enin sonunda kuru ve art?k g?l denemeyecek kadar k?t? bir g?l al?p k?za utanarak uzatm??.

ve k?z ?ocu?a :

??te benim y?llar ?nce d??t???m hata bu demi?...
[/COLOR]
Ara
Firari Fırtına
Yorum Yok ... !!!
Tam1_MaynaK
çirkin mi yane ... Sad
Ara
Firari Fırtına
Geçmişimle ilgili . Çirkin değil . Sadece yorum yok ...
Tam1_MaynaK
ok o zmn saol Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Insanlar Hata Yapar !!!! d€n!z kısı 4 429 05-21-2007, Saat: 06:35 PM
Son Yorum: pptya83

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:31 AM