:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugün sana üşüyorum
Hasretiim
Bugün sana üşüyorumvirgul.gif içimde sessiz çığlıklar ardı ardına kopuyorvirgul.gif arzularım yoklukla öpüşüyor. Bütün geceleri sabahlara bağlıyorumvirgul.gif senin bana ağlayışını hatırlıyorumvirgul.gif her sevişmemizden sonra sen bana sırtını döner ağlardınvirgul.gif ben niye ağladığını her soruşumda sen sadece bilmiyorum derdin ve ben kendimi her soruşumda suçlu hissederdim.

“Sen kendini suçlu hissettiğin için ağlıyordun virgul.gif sen ağladığın için ben kendimi suçlu hissediyordum.”

Şimdi yoksun ama ben hala kendimi suçlu hissediyorumvirgul.gif belki de suç seni benden ayıranda ama bunu sende bende bilmiyoruz.
Şimdi yoksun; her telefon çalışında sen olmadığını bile bile telefonu ben açıyorumvirgul.gif ne olursa olsun dönmeni hep istedimvirgul.gif her sevişmemizden sonra ağlavirgul.gif teninde b
aşka tenin kokusunu getir ama dön.

Her gecemiz gizli bir günahtı kendimizden habersizvirgul.gif olup biten her şeye rağmen biz günah ağacının birer meyvesiydik ama sen hep ağlıyordunvirgul.gif Ah! Niye ağladığını bir bilsemvirgul.gif niye gittiğini ve gidişinden sonra dönmek istemediğinivirgul.gif Ah! Bir bilsem.
Bıktımvirgul.gif öylesine bıktım ki önünde diz çöküp sana “git eğer b
aşka biri varsa ve seni ağlatmayacaksa ona gitvirgul.gif beni terk etvirgul.gif yeter ki ağlama” ama ben bunları söylerken bile sen ağlıyordun.

“Siz hiç sevdiğinizi b
aşka birine gitmesi gerektiğini söyleyecek kadar sevdiniz mi?”

Umutsuzum ve bugün sana üşüyorumvirgul.gif uzaksınvirgul.gif uzaklığın içimi üşütüyorvirgul.gif yokluğun içimi kanatıyor. “Birini unutman gerekiyorsa b
aşka birine sığın” bunu sen söylemiştin banavirgul.gif senin teninin kokusunda başka hiçbir tenin kokusunu solumadımvirgul.gif hiç kimseyle göz göze gelmedim çünkü seni unutmak istemedimvirgul.gif sen benim vazgeçilmezliğimsinvirgul.gif yüreğimde sana ait bir şeyler var ve yaşadığım sürece var olacak. Bugün sana üşüyorum çırılçıplak bir yürekle.
...

..
Ara
YasSmin
Mükemmel....

senin teninin kokusunda başka hiçbir tenin kokusunu solumadımvirgul.gif hiç kimseyle göz göze gelmedim çünkü seni unutmak istemedimvirgul.gif sen benim vazgeçilmezliğimsinvirgul.gif yüreğimde sana ait bir şeyler var ve yaşadığım sürece var olacak. Bugün sana üşüyorum çırılçıplak bir yürekle.
...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ölüm Ensemde; Üşüyorum eRCi 1 332 04-14-2022, Saat: 10:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 395 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
  Sensizim Üşüyorum. . . DarkLady 2 339 04-14-2022, Saat: 07:22 AM
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 443 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 325 04-13-2022, Saat: 02:53 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 08:46 AM