:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alacaklı Geçmiş . . . * Candan Ünal
acemhe
[INDENT][SIZE="3"]Hiç hesabını yapmadım gözyaşlarımın, hiç toplayıp çıkarmadım. Alt alta yazsam harcadığım düşleri, dünyayı satın alırdım belki..

Geçmişin peşine mi düşeyim? Sevdiklerimden bedel mi isteyeyim? Sevemediklerime o zaman ne diyeyim?Aşkın formülü mü var? Neyle neyi toplarsan gönülde aşk eder? Kimi sevip çıkarırsan acılarından, seni sever? Hesabı kitabı yapılmış bir aşkın adına, aşk demeye kimin dili döner?

Toplayarak gitseydim kırgınlıklarımı, boyumu aşardı mutlaka. Sonra kendimi boğardım, ellerimle açtığım o çukurlarda.

Her kimi sevmişsem bir zaman bir yerlerde, helalleşmişizdir elbette. Varsa alacağımız, vereceğimiz, onu da göz ardı etmişizdir.

Ah şu gönüllerin şaşkınlığı! Ne zaman boşta kalsa, geçmişe döner yüzünü. Oysa düşünmelidir her yürek, geçmişte nasıl boşa harcadığını ömrünü..

Sönse de aşkın ateşi vakti gelince, akıl anıları cebine koyar. Her yeni gelende, gözlerine bakıp tanıdık bir iz arar.

Şimdi krallığını yaşayan neredeyse her yürek, aslında toplu bir mezarlıktır. Bir zamanlar sevilmiş olanın hayaletini hep içinde taşır.

Candan Ünal[/SIZE]
[/INDENT]
Ara
YasSmin
Yüreğine sağlık cnm bnm

Toplayarak gitseydim kırgınlıklarımı, boyumu aşardı mutlaka. Sonra kendimi boğardım, ellerimle açtığım o çukurlarda.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hiçbir rüyada sana rastlamıyorum * Candan Ünal acemhe 2 1,640 04-14-2021, Saat: 02:22 AM
Son Yorum: badelie
  Kimi Bekliyorum? * Candan Ünal acemhe 7 2,011 06-20-2016, Saat: 10:30 AM
Son Yorum: acemhe
  Topal Savcı Ünal Arık'ın Rezilliği - Ayşe Arık Şžiranlı@ 0 584 06-20-2016, Saat: 09:53 AM
Son Yorum: Şžiranlı@
  Öleceğim Diye Korkudan Altıma Kaçırıyorum - Ünal Arık Şžiranlı@ 1 1,177 06-20-2016, Saat: 09:52 AM
  Bizim Ailede Ossurmak Ayıp Değil - Emekli Topal Savcı Ünal Arık Şžiranlı@ 0 554 06-20-2016, Saat: 09:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:20 PM