:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakkında fazla bilgimiz yok :P :P
MaNeSiA
canı sıkılanlarda konuşup yeni arkadaşlarla tanışırkene gördüm herkesin profilinin altında biii sürrrrüüüüüüüü yeşil nokta var sonra geldim kendiminkine baktım bidenecik sonra onların yeşil noktalarının üstüne geldim bi sürü tane rakam çıktı ki o kadar sayı saymayı bile bilmiyorum sonra bide kendiminkine baktım "MaNeSiA hakkında çok fazla bilgimiz yok dedi " " bak kardeşim yapma etme ben sana kendimi anlatırım yeterki banada bi milyon tane rakam yaz " dedimsede dinletemedim ne yaptım ettimse dinlemedi bu makine beni Big Grin Big Grin

İşin özeti Allah'ın emri Peygamber'in kavli ile replerinize talibim şimdi pamuk eller mousedayken bana rep vermeye Big Grin :yikildim: vermeyenin monitorü çatlasın patlasın inşallah :potmvote: :potmvote: :potmvote: :potmvote: please vote !!!!!
Ara
MaNeSiA
biri bana rep vermiş itiraf etsin kim verdiyse çoookkkk merak ediyorum hatta çatlıcam meraktan :yikildim::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm:
Ara
PCKoPaT
Çatlycak-patlycak mı bakalım, bekleyp görelim.
Âh be.
Ara
YasSmin
Oy yavrum kıyamam bak bakalım kimin tecrübe puanında o sendeki 3000 küsürlü rakam yazıyor Big Grineğer direk yoksa az az puanlarla bikaç kişi vermiş demektir ki bakıcağın şurda 3-5 kişi Big Grin
Ara
ZencefiL
sayfandan en son kim göndermiş bakıosun zaten okdar önemlimi ki bu rep.. hem sen verıomusun da başkalarından isdıosun Big Grin tek kendini düşünme .. öle boş yere rep verilmez Wink
Ara
history
Rep ,ne ifade ediyor bir bilsem...
Ara
# Pè®iM§ii #
Baaaaaaaaaakk Verdim İyi Kullan Ama Taaammı Big Grin O Kadar Beni Yordun Big Grin
Ara
ZencefiL
Big GrinBig Grin ben vermemBig Grin bnce böle istenmemeli
Ara
# Pè®iM§ii #
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin ben vermemBig Grin bnce böle istenmemeli

Haşin Hatunum Benim Yaa Big Grin Benim İyi Anıma Denk Geldi Vermeden Yapamadım Big Grin
Ara
YasSmin
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rep ,ne ifade ediyor bir bilsem...

Tecrübe gücünü arttırıyor dielim kısa yoldan... Ya sen bir nevi teşekkür say beğendiğin paylaşımları olursa history
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Defada En Fazla Kaç Mekik Çekersiniz? play-54 46 2,008 09-06-2008, Saat: 08:16 AM
Son Yorum: play-54
  sitenin adı hakkında.. xD iLLeth.! 18 930 08-19-2008, Saat: 01:03 AM
Son Yorum: >>€C€<<
  Bikini Hakkında Bazı Görüşler....gerçekten bittim... GCLRNFNS 5 495 08-01-2007, Saat: 04:00 PM
Son Yorum: rocker_nergiz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:37 AM