:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Böyle Uzak Kalma Bana
MaSaL
Ayın karanlığına sakladım düşlerimi.Bir sevdanın yollarında berduşça geziyorum şimdi ve sen beni sevmeme ihtimalinle buz gibi duruyorsun karşımda.Gerçeği duymaktanvirgul.gif ilk kez bu kadar çok korkuyorum.Söylediğin her söz diken gibi batıyor yüreğime.Tanrımvirgul.gif içim acıyor içim acıyor…
“Güneşin donuk sarı gölgelerinin altından”bakıyorsun bana.Gözlerine baktıkça terk edilmiş bir ülkenin uçsuz bucaksızvirgul.gif insansız topraklarını görüyorum.Bir çiçek
olmalıvirgul.gif açmaya yüz tutmuş.Bir çiçekvirgul.gif bin umuda yeter ama yok.Umutsuzluk ne sana
ne bana yakışıyor.Yakışmayanı taşıyoruz üzerimizdevirgul.gif ne garip…
Ne kadar yakınsan o kadar uzaksın bana.”Kıyısız bir denizin uzaklığı”bu…
Dalgalarının kayalara vurup parça parça olmasını istemediğin için mi küstün sahillere¿ Hangi gemi barınacak o denizde söylesene¿ Hangi gemi batmadan kalacak su yüzünde¿Bütün fırtınaları göze almışken benvirgul.gif şimdi neden yelken basamıyorum sendeki o sonsuz maviliğe¿Senin görmediğin o sahilde demir atmış bekliyorum öylece…Ne zaman”İskele alabanda”diyeceksin¿
Böyle donuk baktıkça senvirgul.gif yapraklarını dökmüş asırlık bir çınarın kovuğuna yerleştirdiğim hüzünler bir bir çıkıyor ortaya.Derinden soluyorum acıları…Hep kal
istiyorumvirgul.gif benimle kal…Hüzünler de o asırlık çınarın kovuğunda kalsınvirgul.gif böyle yaşayıp gidelim birlikte…Sonra yine gözlerin dikiliyor karşımavirgul.gif donuyorum…
Zamanda kaybolmuş iki yüreği yeniden bir araya getirmenin çabası benimkisi.
Küllenmediğine inandığım bir alevivirgul.gif yüreğimle yeniden canlandırmaya çalışmak…
Yorgunsan en az senin yorgunum bende…Her şeye rağmen bir güne bakan doğuyor
içimde ayın karanlığına sakladığım düşlere inat.
Şimdi sen aşk çiçeğimvirgul.gif bana en yakın haline bürünvirgul.gif yüreğine koy ellerini ve sadece
Yüreğinin söylediği sözleri dinle.Bir kez yakından bak banavirgul.gif en yakındanvirgul.gif gözlerimde
Kendini gör.Değiştir çirkin anıları en güzelleriyle.Aşk savaş değildirvirgul.gif bu yüzden yenilmedin hiç.Hoyrat eller yok karşında seni incitecek.Ben yaşatacağım senivirgul.gif ölmene izin veremem bundan böyle.Sende kapılma ölümün soğukluğuna...

Mehmet COŞKUNDENİZ...
YasSmin
Bakma artık bakmaz o gözler eskisi gibi...

Yüreğinin söylediği sözleri dinle.Bir kez yakından bak banavirgul.gif en yakındanvirgul.gif gözlerimde
Ara
ZencefiL
muhteşemmmm ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 829 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,891 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 403 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Geceler...bana seni anlatıyor ... ROSE 12 650 04-13-2022, Saat: 10:30 AM
  yaşamım boyunca aldığım en mükemmel hediyesin bana... eRCi 2 625 04-12-2022, Saat: 12:43 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 11:16 AM