:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.06 SILA'mmmm İYİ ki doğdunnnnnnn İYİ ki varsınnn
ZencefiL
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaaaaaa ama sen naptın böyle zencomm yaaaaaaaaa sanırım bu yanaklarımdaki sıcaklık gözyaşları olsa gerek canımsın benim yaaa neler yazmışsın öyle tutamadım kendimi saldım valla ben de seni iyi ki tanıdım canım benim :glomp:
kardeş olma kısmını düşündüm de iyi ki kardeş değiliz sürekli laf işitirdik evdekilerden yeter kıkırsamayınnn amma güldünüz fln diye Tongue Big Grin şaka bi yana sen benim dünya ahret kardeşimsin seviyom seni koskocomon Big Grin Big Grin

:glomp: oyyyyy yerm seni beğğğğnnn...çok teşekkrederm .. sana çok az bunlar bilemm. Gönül isterdiki daha cok şey yapıyım senin için paraşütlen sizin evin ordan atlasam İYİ Kİ DOÄžDUN pankartıylan falan sora yere çakılsam Big GrinBig Grin bunları isderdim yane .. gözyasların hep mutluluktan olsun umarım gerçe ondan da olmasın gül sen gülBig Grin
Ara
YasSmin
Anaaaaaaaaaaaaam adminiçem bugün mü doğmuş. Amanda aman bugün geçmeyebilir tamam bugün özel çünkü =)) Canım benim sevdanın ateşi tazeliğini hep korusun bir ömrü bir yastıkta geçirin. Sevdiklerin ve hayatında olmasını istediklerin hep yamacında olsun. Yalan dostluklardan, kardeşliklerde, sevdadan Allah'm seni korusun. İyi ki doğurmuş seni annen ve Rabb'm iyi ki tanışma fırsatı vermiş bize. Ve birilerinin sayesinde buraya girip tanışmışım seninle. Ruhundaki çocuğun büyümesine fırsat verme. Emin ol hayat onla daha güzel. Nize güzel günlere, aylara, yıllara, yaşlara. Doğum günün kutlu olsun :Wink):

Veeeee bakalım pastanı beğenicek misin :xd:

bynuw3zxvnygcpnmq64.gif

hb8aq0la0bw0lk4.gif

floaties152su3.giffloaties152su3.giffloaties152su3.giffloaties152su3.giffloaties152su3.gif

tweety_ile_bol_tatlili_iyi_ki_dogdun_mes...312772.jpg
Ara
likarba
Bende sayın ZenCeFiLE katılıyorum bu söylediklerinde beraber ağzımızı kapatıp gülmesekte yemek yerken konuşmamak için ağzımı kapattığım doğru olabilir laf yetiştirmekten hiç usanmadan ağız dalaşı yaptığım tek insan, Büyüksün nice senelere uzun ömürlü sağlıklı huzurlu bir hayat geçirmen dileğiyle Ailenle beraber... Doğum cünün kutlu olsun
............................. ÇİÇEK BÖCEK EKLEMEYİ BİLMİYORUM Smile
Ara
# Pè®iM§ii #
Doğum Günün Kutlu Olsun Gülüm İyiki Doğdunnnnnn ..

Sevdiklerinle Ve Özellikle Tolga Abiyle Nice Mutlu Seneler Geçirmen Dileğimleee ..
Ara
sıla
Ўeşaren Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Amanda amaaann, kimin doğumgünüsüymüş bugün .. yerim yerrr Smile

Doğumgününü en içten dileklerimle kutlarım güzelim.

Sevdiklerinle, duygusuzla bidemm Tolga amcamla birlikte omuz omuza nice güzel , sağlıklı ve mutlu yıllar geçirmen dileğile.
Herşey güzelim gönlünce olsun kii

Iyi ki doğdun, iyi ki varsın sılam . (:

Büssürü sevmek ben seni muahh :glomp:

oyy güzeller güzelimmmmm teşekkrüler canım benim aminnnnnnnn Smile
sen de iyi ki varsın melektoşum mucckkss öptüm sarıldım bi sürü Smile
Ara
sıla
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı::glomp: oyyyyy yerm seni beğğğğnnn...çok teşekkrederm .. sana çok az bunlar bilemm. Gönül isterdiki daha cok şey yapıyım senin için paraşütlen sizin evin ordan atlasam İYİ Kİ DOÄžDUN pankartıylan falan sora yere çakılsam Big GrinBig Grin bunları isderdim yane .. gözyasların hep mutluluktan olsun umarım gerçe ondan da olmasın gül sen gülBig Grin

ahahahaaaa :yikildim: güldüm valla saolsın canım benim bu yılın ilk hedayesini de senden aldım koskocoman teşekkrüşer güzelim (:
Ara
ZencefiL
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahahahaaaa :yikildim: güldüm valla saolsın canım benim bu yılın ilk hedayesini de senden aldım koskocoman teşekkrüşer güzelim (:

Big GrinBig Grin nedemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkk çam sakızı çobon armaganı..:pcguru:
Ara
sıla
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Anaaaaaaaaaaaaam adminiçem bugün mü doğmuş. Amanda aman bugün geçmeyebilir tamam bugün özel çünkü =)) Canım benim sevdanın ateşi tazeliğini hep korusun bir ömrü bir yastıkta geçirin. Sevdiklerin ve hayatında olmasını istediklerin hep yamacında olsun. Yalan dostluklardan, kardeşliklerde, sevdadan Allah'm seni korusun. İyi ki doğurmuş seni annen ve Rabb'm iyi ki tanışma fırsatı vermiş bize. Ve birilerinin sayesinde buraya girip tanışmışım seninle. Ruhundaki çocuğun büyümesine fırsat verme. Emin ol hayat onla daha güzel. Nize güzel günlere, aylara, yıllara, yaşlara. Doğum günün kutlu olsun :Wink):

Veeeee bakalım pastanı beğenicek misin :xd:

bynuw3zxvnygcpnmq64.gif

hb8aq0la0bw0lk4.gif

floaties152su3.giffloaties152su3.giffloaties152su3.giffloaties152su3.giffloaties152su3.gif

tweety_ile_bol_tatlili_iyi_ki_dogdun_mes...312772.jpg

oy oy oy canım benim yaa Confusedympathy: valla iyi ki hepinizi tanımışım çok sanslıyım yaaa ne güzel bi sürü bi sürü kardeşim var Big Grin seviyorum hepsinizi Big Grin çok teşekkür ederim yasocuğum pastaya da bayıldım en sevdiğim pastadır ayıcıklı pasta Big Grin Big Grin
Ara
sıla
likarba Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende sayın ZenCeFiLE katılıyorum bu söylediklerinde beraber ağzımızı kapatıp gülmesekte yemek yerken konuşmamak için ağzımı kapattığım doğru olabilir laf yetiştirmekten hiç usanmadan ağız dalaşı yaptığım tek insan, Büyüksün nice senelere uzun ömürlü sağlıklı huzurlu bir hayat geçirmen dileğiyle Ailenle beraber... Doğum cünün kutlu olsun
............................. ÇİÇEK BÖCEK EKLEMEYİ BİLMİYORUM Smile

amin amin teşekkürler bence de yemek yerken az konuş Big Grin
Ara
sıla
# Pè®iM§ii # Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Doğum Günün Kutlu Olsun Gülüm İyiki Doğdunnnnnn ..

Sevdiklerinle Ve Özellikle Tolga Abiyle Nice Mutlu Seneler Geçirmen Dileğimleee ..

oyyyy perimmm benim güzel dileklerinin hepsiciğine kocoman Aminnnnnnnnn diyorum Big Grin
hepbirlikte mutlu senelere inşallah Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sıla'nın Pckosunun Doğum günüsüü ZencefiL 26 1,658 06-25-2012, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: adyge55
  sıla & Leader 41 kere masallah ZencefiL 12 958 04-29-2012, Saat: 05:30 PM
Son Yorum: Leader
  SıLa&Leader devLerin aşkı (3.yıl) ZencefiL 28 1,964 01-24-2012, Saat: 03:24 PM
Son Yorum: ZencefiL
  30 dk sonra sıla nın doğum günü Antiban 4 676 06-16-2011, Saat: 10:18 AM
Son Yorum: sıla
  Doğum Günün Kutlu Olsun SILA'm acemhe 25 1,708 06-21-2010, Saat: 09:44 AM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 09:23 AM