:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yaşlandımmı ne :S
YasSmin
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayır yazmak istyosan yazarsın, senin bilceğin şey.

Ha diyosan ki illâ bana cevap ver. VereyimBig Grin ;

Yaşına göre davranmaktan kastım şu ki hissettiğin yaşı yaşarken de bulunduğun yaşı göz önünde bulundurmak zorundasın. Yetmediyse açayım

Tabi cnm bence haklısın bu konuda yaş örneği vericem kisme üstüne alınmasın. 30 yaşındaki bi bayan 18 yaşında gibi hissedebilir ama 18 yaşındaki yeni ergen biri gibi davranamaz tuhaf karşılanır bu. Ama sevildiği ortamda çocuklaşır buna da kimse bişey demiceğini tuhaf bakılmayacağını bildiğindendir.
Ara
MaNeSiA
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demin moral konusuna %0 yazmıştım ama şimdi %100 yazmak istiyorum hehehe doping oldunuz bana anacım :d:
sizde bana Smile

yaş konusunda einstein amcanın bi sözü var paylaşmak istiyorum

"Eğer 70 yaşındaysanız ve hala 18 yaşında hissediyorsanız 18 den 70 e kadar geçen bütün yılları boşa yaşamışsınız demektir ."

25 hissediyorum içimdeki çocuk hala yaşıyor ve bununla gurur duyuyorum Smile
Ara
YasSmin
Yaşa standartı yaşadığın dert sıkıntı mutlulk hüzün kedere göre değişir hissettiğin yaş ben 90 hissederken bunca sıkıntı yüzünden 90 yaşındaki dedem hala 20lik toy delikanlı enerjisi var içimde diyebilior... İçinizdeki çocuk ruhunu kaybetmemeniz dileğiyle Smile
Ara
MaNeSiA
inşallah yasemin hepimizin içindeki çocuk yaşamay devam edewr inşallah Smile
Ara
YasSmin
amin inş cnm bnm
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:20 AM