:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geceye Savurduklarım . . . * Candan Ünal
acemhe
[INDENT][SIZE="3"]Geceye Savurduklarım…

Geceye Savurduklarım…

Çok güzel bir kadın olsaydım, kaderim değişir miydi diye düşünüyorum. Sonra kendi kendime gülüyorum. Çok güzel olan ama hiç benim gibi sevilmemiş kadınları anımsıyorum.

Hepimizin içinde, sevgiye susamış çiçekler var. Utancımızdan açık etmiyoruz. Dilin boyası dökülmüş, nem almış, çürümüşâ€¦.

Her gece yalnızlığın dizine uzanarak ağlıyor birileri. Perdeleri çekilmiş evlerin camına gözyaşlarının sesi vuruyor. Ne kadar hainse artık karanlık, kimse duymuyor.

Eski bir aile fotoğrafı geçiyor elime; kimler var içinde, ne hayatlar geçti şu fotoğrafın çekildiği yerde? Gözüm cama vuran aksime takılıyor. Yaşlanınca hangi çizgilerim çıkacak ortaya? O zaman da sevgi bu kadar değerli olacak mı?

Düşlerim kaybolmasın diye, bütün ışıkları kapatıyorum. İçinde eski, yeni bütün sevdaları saklayan; aklımın deliliği ile dinginliği arasında gidip gelen hayallerimi koruyorum.

Her şeyim var, vardı; hiçbir şeyim yok, yoktu! Varla yok arasında bir yerlerde sevdiğim adamlar ve acılarım, hepsini ortaya döküyorum.

Yaşayamadığım, içimde kalmış sevdaları çıkarıyorum bu gece dışarı. Tutup tek tek sokağa atıyorum. Ne kadar kırgınlığım varsa, camı açıp savuruyorum karanlığa. Tutanın elinde kalsın, ben yeniden sevdalanıyorum…

Candan Ünal
[/SIZE][/INDENT]
Ara
YasSmin
Attığımı almıcam birdaha içeri...Saol cnm

Yaşayamadığım, içimde kalmış sevdaları çıkarıyorum bu gece dışarı. Tutup tek tek sokağa atıyorum.
Ara
acemhe
Sen de sağol Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hiçbir rüyada sana rastlamıyorum * Candan Ünal acemhe 2 1,641 04-14-2021, Saat: 02:22 AM
Son Yorum: badelie
  Kimi Bekliyorum? * Candan Ünal acemhe 7 2,014 06-20-2016, Saat: 10:30 AM
Son Yorum: acemhe
  Topal Savcı Ünal Arık'ın Rezilliği - Ayşe Arık Şžiranlı@ 0 584 06-20-2016, Saat: 09:53 AM
Son Yorum: Şžiranlı@
  Öleceğim Diye Korkudan Altıma Kaçırıyorum - Ünal Arık Şžiranlı@ 1 1,178 06-20-2016, Saat: 09:52 AM
  Bizim Ailede Ossurmak Ayıp Değil - Emekli Topal Savcı Ünal Arık Şžiranlı@ 0 555 06-20-2016, Saat: 09:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-30-2024, 01:42 AM