:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Can Sıkıntısına Birebir
YasSmin
YıL 2050. . . Çocuk : anne beni internetten mi indirdiniz

"Sen benden daha iyilerine layıksın." diyen sevgilime: "O zaman bul, tanıştırda öyle ayrıl iğne*!" derim.Bu kadar net! Big Grin

+Silgini kullanabilir miyim? -Evet. +Bana silgisini kullandırttı, o da beni seviyor. (İlkokulda aşk)

Doktor Olmamm Arkadaş Ben. Sen YGS'ye deli gibi çalış, soruları yap, 6 sene tıp oku, sonra iyi olacak hastanın ayağına git, güneş girmeyen eve gir.. Oldu canım tabi. Pışşşıkk Wink

FIFA 2011 CD'si aLıp sandıga gittim. Adam "Nabıon La" dedi. "Oyunu at dediler atıyorum" dedim.♥ Hala beni arıyorlar Big GrinBig Grin

Çorabın yırtıkken misafirlikte ayakkabıyı acıyla çıkartan çocuk sana hastayımmmm.

Bir at arabası düşünün; pazartesiden cumaya onunla gidiyoruz.Birde ferrari düşünün; cuma akşamı biniyoruz hop pazar akşamı olmuş

Sülüman benim olmalı.hep sülimağn olmalı phenim.oğlimi werin phanaaa...hürrem emoların başı olduğunu Resmen açıkladı..? ♥

Çakmaktaki gaz seviyelerini dengeleme, bir Türk hastalığı olarak kayıtlara geçmeli. Madem Türk'sün dengele görsün.

Ara
ZencefiL
Çakmaktaki gaz seviyelerini dengeleme, bir Türk hastalığı olarak kayıtlara geçmeli. Madem Türk'sün dengele görsün.

Türküm dogruyum calıskanım Big Grin bnde yapıorum bunuuuuu:yikildim:
Ara
YasSmin
YGS'de , x görünce D ' yi işaretleyen ergen , sınavda birinci oldu siz uyuyun daha. ♥

Oy atarken gaza gelip sandığın mührünü söktüm ve 10'dan geriye saymaya başladım. Küçük hissediyorum dedim, büyük dayak yedim

Yıl oLmuş 2011. Halaa Bak iÄžneci Geliyooo ! Diye çocuk korkutma çabasına giren ebeveynler var .Bırakın Bu işleri Yemiolar aRtık♥

Her anne tatlı çocuk doğurur..
Amaaa..
Benim kaynanam bayaa epey beceriksizmiş ♥ Big Grin

Rehberimdeki herkesi senin adınla kaydettim.Bütün gün arıyorsun,taklitler yapıp sesini değiştiriyorsun ; biliyorum sende özledin

Her bölüm birini hamile bırakan Ali kaptan ile her bölüm doğuran Hürrem'in aynı dizide olduğunu düşünsenize len.

Eğilmeye üşenip diğer ayakkabısıyla öbür tekini çıkaranlar var biliyorum inkar etmeyin.
Smile

Abisine ya da ablasına alınan şeyler küçük geliyor diye giydirilmeye çalışılan küçük kardeşler birleşsek; ülke kurarız.

Ara
YasSmin
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çakmaktaki gaz seviyelerini dengeleme, bir Türk hastalığı olarak kayıtlara geçmeli. Madem Türk'sün dengele görsün.

Türküm dogruyum calıskanım Big Grin bnde yapıorum bunuuuuu:yikildim:

bnde çok yapıorum hele sıkıldıysam Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 11:40 PM