:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H€r?€yimi yanl?zL???mLa ??reniy0ruM...
zEHiR
Geride b?rakt???m bir g?n vard? hala akl?mda...Bug?ne benzer,yar?n gibi belirsiz...Hayal meyal hat?rlard?m.Beynimi i?gal eden d???nceler i?erisinde ben g??s?zl???mle sava??rken etraf?ma bakt???mda uzanan elleri g?r?r gibiydim oysa.Ama ben her zamanki gibi kendimi se?erdim.Belki b?yle al??m??,belki de art?k korkar olmu?tum insanlardan.Yaln?zl?kt? ad? biliyorum ve ben mutluydum yaln?zl???mla...

??reniyorum ??nk? tek ba??ma...?ocuklu?umun simdi yeti?kinli?e yenik d??t???n? ve her ?iklet ?al???mda bakkal amcadan bu g?n kalbimin biraz daha yaraland???n?.Benden bir ?eyleri al?p g?t?rd???n? birilerinin...Otob?s duraklar?ndaki sefaletimi ve en anlams?z bekleyi?imin kaybettiklerimi beklemek oldu?unu ??reniyorum.Sevdalar?n gece ba?lad???n? ve en ac?mas?z g?nd?zlerde sona erdi?ini ??reniyorum.Tek ba??ma y?r?mek oldu?unu huzurun ve en zay?f ya?mur damlas?n?n bile kalbimi ?slatt???n? ??reniyorum.Kay?plar sonras?nda kazan?lanlar?n eskisi gibi bir anlam? olmad???n? ve her kazand???mda biraz daha b?kt???m? nefes almaktan,her nefes al???mda ?ncekinden daha fazla zorland???m?,her zorlan???mda biraz daha g??s?z oldu?umu,g??s?zl???m? fark etti?imde ya?amak istemedi?imi,ben istemeden sona varaca??m? ??reniyorum...Ve g?zlerimi kapad???mda bir g?n hi? a??lmayaca??n? biliyorum...

Ama t?m bunlara ra?men zamanlama hatas? olarak de?erlendirilen olgular hi? bir zaman ge? kal?nm?? duygusu yaratmad? ruhumda.Aksine her seferinde yapt???m her hamlenin tam zaman? oldu?unu d???n?rken ben,hi? pi?man olmad?m ald???m soluktan.K?? ortas?nda ne kadar t?tt?yse bacam o kadar haz ald?m yaz?n kavuran ???lt?s?ndan.Ellerimin uzand??? yerlerdeki t?m meyveleri toplarken bir de bakt?m ki ?imdi biraz daha yakla?m???m en ?ehvetli biti?e.Arkama d?n?p bakmad?m hi? bir zaman ??nk? att???m her ad?m biraz daha oynatt? yeri yerinden ve o ?atlaklar pis tebess?mlerle bak?p duruyorlard? arkamdan.Aram?zda tek fark vard?,onlar varolduklar? yerlerde ?ak?l? kalm?? bense varolu?uma do?ru her ge?en g?n daha h?zl? ve emin ad?mlarla ilerliyordum...??rendim ki,kendi kendimi var ettim,varolan? ise hep en g?zel arma?an olarak verdim ba?ka canlara...

D???nsene bir cana can kat?yorsun g?z ya?lar?nla,sen yok olurken var ediyorsun t?m ger?ekleri…??te ondan sonra kendin i?in ya?aman?n tam zaman?,sadece kendin i?in ?lmenin vakti geldi de ge?iyor,fark ediyorsun..Art?k b?rak t?m mevsimler senin olsun ve sen sadece kendi istedi?ine g?ster ?i?eklerini…Kald?r ba??n? yukar? ve d???n,tek’sin…Bir sen daha yok..Sahip ??k kendine,koru yaln?zl???n?...Unutma ki; isteklerini ger?ekle?tirdi?in taktirde 'ya?ad?m' diyebilirsin!

[SIZE=4]N0T= Esqi dostDan Hat?raa...[/SIZE]
[SIZE=4]N0T2= Size Bir S?prizim Olacak Zaman? qeLince q?r?ceksiNiz. ama kafaM ?Okk da?an?k Kendimi topLamam Laz?m...... beyenece?inizi umuyorum karde?LErim... [/SIZE]
Ara
Tam1_MaynaK
güsel wallah elerine sağlık !!! Smile
Ara
mcu
merhaba arkadaşlar
Ara
zEHiR
MerHaba... h.qeLdinn
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum