:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygularım Kanser !
Hasretiim
Sen bilir misin bu illeti ? Bana sor virgul.gif Ben biliyorum virgul.gif Yaşıyorum ...Y/Hastayım Çok !Ruhum da acıyor üstelik virgul.gif Sen bilir misin Ruh nasıl acır ? Sor bana virgul.gif ben biliyorum ...Sığamıyorsan apartmanlara virgul.gif evlere virgul.gif odalara!Bunalıyorsun virgul.gif İki dakikalık dost sohbetlerine bile gelemiyorsun .Duramıyorsun olduğun yerde virgul.gif İçinde ruhun ordan oraya vuruyor virgul.gif İç organların acıyor !

Sen bilemezsin tabii !Çünkü sen Duyguları kanser edersin virgul.gif Ruh'una huzursuzluk verirsin İnsan'ın !Benimkine verdin ! Nasıl mı ? Kendine sor ; Sen Bilirsin !

Kanserin tedavisidir 'moral' !

''Hadi sakınma benden . İhtiyacım var Moral'e virgul.gif Hadi acıtma ruhumu daha fazla ' Huzur ' ver ! '' dedim sana . . .Dinlemedin virgul.gif Vefasızdın virgul.gif ' Kemoterapi' ile yetin dedin ! Saçlarım döküldü virgul.gif Zayıfladım virgul.gif Sesim kısıldı virgul.gif Çirkinleştim virgul.gif Mutsuzlaştım ! Kanserden mi Stresten mi anlayamadım !Aynalara bile bakamadım senin kahredici Yoketmenle yüzleşmemek için ! Baktığım da . . .

Sen aynaya bakmaya korkmanın nasıl bi duygu olduğunu bilir misin ?Ben bi zamanlar bilirdim virgul.gif O zamanlar duygularım vardı ! 'Oysa seni hem ruhumla virgul.gif hem de duygularımla sevmiştim . '

Artık Yok !

Doktora gittim virgul.gif Sonra öğrendim ' Duygu Kanseri'sin dedi virgul.gif Çözümü yok mu diye sordum ; İç organlarına sıçramış Ruhun'da acıyor zaten Duygularını almazsak ruhuna sıçrar dedi !

Ben de sırf senden kurtulmak için virgul.gif Sana bi zamanlar aşık olduğumu virgul.gif Sana dokunduğumu unutmak için virgul.gif Beni Senin kanser ettiğini her seferinde hatırlamamak için ' Duygularımı aldırmaya karar verdim ! '

Mutlu ol . . . Bi zamanlar ben mutluydum .

Şimdi Hissizleştim virgul.gif Gamsızlaştım virgul.gif Gönül gözüyle bakamaz oldum virgul.gif Hem çok yaralı hem çok sağlıklı gibi oldum ! Tad alamaz oldum virgul.gif Fikirsiz virgul.gif Gönülsüz virgul.gif Akılsız virgul.gif Sevimsiz bişey oldum ! Güzel mi oldum peki ? Sana sordum sen cevap ver virgul.gif evet Sen !

Mutlu ol . . .

Artık sadece adını bildiğim virgul.gif Bi zamanlar sevdiğim virgul.gif saydığım virgul.gif sövdüğüm virgul.gif Unuttuğum adam oldun şimdi !

Sen mutlu musun şimdi ?
Kendine Sor !
Ara
YasSmin
Bende bunu mrk ediorum ya...

Sen mutlu musun şimdi ?
Kendine Sor !

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bırak Uyusun Duygularım..! ROSE 5 474 04-13-2022, Saat: 12:45 PM
Son Yorum: wildfang