:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şimdi Anladım..
YasSmin
Daha ilk gördüğümde budur işte dediğimde kaybettiğimi şimdi anladım.

Yolunda gitmezden hiçbir şey inatla devam ederek ve aldırmayarak hiçbir şeye
direnmeye çalışırken kaybettiğimi şimdi anladım.

Zamanla düzelir dediğim zamanlarda ve her şeyi zamana bıraktığımda kaybettiğimi şimdi anladım.

Seni bi tarafa , yaşananları ,hayatı, hayatımı bi tarafa koyduğımda kaybettiğimi şimdi anladım.

Mutluluk üzerine hayeller kurduğumda aslında tüm hayatımı mahvettiğini ve tüm hayellerimin senle bittiğini şimdi anladım.

Seni kaybettiğim gün aslında hayatta inandığım güvendiğim uğruna mücadele ettiğim tüm değerleri kaybettiğimi ,
aşkın koskoca bi yalan olduğunu sevginin karşılıklı çıkardan öteye gitmeyeceğini şimdi anladım.

Şimdi herkese her şeye şüpheyle bakarken aslında ben seni kaybettiğim gün kendimi kaybettiğimi şimdi anladım.

İhanetinle sevgini yan yana koyduğumda ve her defasında sevginin ağır bastığını hissettiğimde duygularımı kaybettiğimi şimdi anladım.

Şimdi analadım ki bana duygularımı yitirten yaşama sevincimi kıran, insanlara şüpheyle bakmaya sebep olan tüm insanlardan nefret ettiren her şeyin arkasında mutlaka bi yalan vardır dememe sebep olan, kendimle küs hayatla kavgalı olmama sebep olan o insan; ne yazık ki sensin.

Ne yazıkki diyorum çünkü saflığına ve temizliğine o kadar çok inanmıştım ki sana yakıştıramıyorum.

Ne yazık ki diyorum çünkü senin saflığına ve kalbinin temizliğine hâlâ inanıyorum.
Ne yazık ki diyorum çünkü seni hâlâ seviyorum.
Ne yazıkki diyorum çünkü ben, tüm yaptıklarına rağmen hâlâ seni seviyor olmaktan utanıyorum..

Cemil Çelik
Ara
ZencefiL
ayy çok güzel yaaaaaa .(
Ara
YasSmin
Evet cnm bnm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞiMdİ SeN YoKsUn Ya . . . DarkLady 4 417 04-14-2022, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: wildfang
  Sonunda Bende Anladim . . . DarkLady 5 601 04-14-2022, Saat: 07:09 AM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 417 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Mutlumusun Şİmdİ........ €BeRimSin 5 869 04-12-2022, Saat: 11:52 AM
  BiLirim üşür eLLerin şimdi senin...!! eRCi 5 477 04-12-2022, Saat: 10:55 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:52 AM