:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunlar İnsanın Çenesini Yorar Güldükçe
YasSmin
"Armudun iyisini ayılar yerler" atasözü yüzünden yıllardır çürük armut yiyorum içim dışım kurt oldu, yeter lan.

Kıza, hiç tenis oynadın mı diyeceğime, hiç denis* oynadın mı demişim. Sapık muamelesi gördüm. Karakola gidiyoruz.

Sürekli salatalık maskesi yapan insanlarsize sesleniyorum , Allahın vermediği güzelliği hıyardan beklemeyin.

"Kitap ayracına bir dolar vermek niye, doları kitap ayracı yerine kullanmak varken." - Steven Spielberg

İstenmeyen tüy olsam ' İstenmediğim yerde durmam lan ' der lafı koyar giderim.

Muhteşem Yüzyılın resmi sponsoru bence "Bebek Bezi" olmalı arkadaş. Her hafta bebek doğuyo ya da bebekle ilgili bişey oluyor.
Ara
YasSmin
Çocuklarım İçin Seve Seve Diyorsan ;
'' Binbir Gece ''
Çocuklarım Küçük Yaşta Versin Diyorsan ;
'' Küçük Kadınlar ''
Çocuklarımın Hepsi Bir Kişiye Versin Diyorsan ;
'' Yaprak Dökümü ''
Çocuklarım Kankalarına Versin Diyorsan ;
'' Kavak Yelleri ''
Bütün Sülale Birbirine Versin Diyorsan ;
'' Aşk-ı Memnu ''
Ara
YasSmin
zerre kadar hoşLanmadıqımız,hoşLanmayacaqımız hatta çekiLmez insanLara katLanma sanatına "akrabaLık"denir =)

Misafiri doktorsa “ay şuramda bir ağrı var ne acaba” mühendisse “yav bizim ev depreme dayanır mı” ? Diyen tek insandır Türk ♥

Bir Türk ayı gördüğü zaman kendini korumak için yere yatmaz! Birlikte fotograf çeker feysbuk'a atar. Öyle deli cesareti var bzde

ya bu dr.oetker manyak mı ? sen qüzeLim doktorLuqu bırak qeL pudinq yap =)) Big GrinBig Grin

"Dur! PoLis! Kaçma tesLim oL"! ikazından sonra, hırsız "Ayıpsın abi baştan söyLesene." diyerek tesLim oLdu♥ İnanki bak .d.d

Kavurucu sıcaklarda bir babaanne atasözü:bugün bu sıcaklara dayanamıyoz cibil cibil dolasiyon yavrim yarın cehennemde napcaz.

Annemin toz bezini alıp kendime tişört yaptım. gün intikam günüdür.

Her mini etek giyen o*** olmadığı gibi, her başı örtülüde namuslu değildir.
[ben bu sözü alkışlarım!]

Duvar ağladı ben ağladım. Saksı bu duruma bozuldu tabi. Komidin geldi hepimiz sarıldık feryat figan. Ceceli ya, ikea da çalışıyo

Sinan Akçıl'ın sadece şarkı yazdığı ve yazdığı şarkıyı söylemediği bir dünya düşünüyorum, günlük güneşlik.

2-3 profesyonel fotografınız olunca ve 4-5 kıçı kırık insan onları begenince hemen "model" olmuyorsunuz kızlar,belirtiyim dedim.

Mucize nedir biliyor musun yeğen? Mucize, milföy hamurundan yapılmış bir böreği dökmeden yiyebilmektir.

Sevgilimle iddiaya girdik , kaybeden bıyıkları kesecek.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  hahahahaa super bunlar bakın mutlaka blue_belial 14 1,345 03-31-2022, Saat: 02:58 PM
Son Yorum: wildfang
  ''Çok Güzel Hareketler Bunlar ''dan Replikler YasSmin 3 546 06-01-2011, Saat: 04:30 PM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:25 PM