:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geçiyordum Uğradım Gülün İstedim
YasSmin
Yαrın 1 yαrαtık bn uzαylıym diye önüme çıksα hemen αslen nerelisn diye sorαrm. Uzαy αmα bunun mαrsı vαr venüs'ü vαr. Çorumu var

Nihat Doğan Küba'ya gittiğine göre Küba halkı yeni bir devrime hazırlıklı olmalı: Nihat Doğanizm geliyor !

Şu makyajın ehliyeti falan çıksın, bilmeyene yaptırmasınlar, sokağa çıkartmasnlar.bunları gördükçe Gece rüyalarıma giryorlar abi

Geçen bi sayfada güzellik yarışmasında arkası dönük foto. çekilmiş bi kız, 200 beğeni almış.O Göz Bende Olsa Bende alırmıyım ki?

-Mrb İyi Günler Görevli Yetkili Beyfendi Oğlum .Yeni bi telefon alıcaktım. +nası bişey olsun Teyze ? -0.facebook'a girsin yeter.

"Dev basenli kadınların, beyaz dar pantolon veya tayt giymesi yasaklanacak" diyen partinin oy oranı %300 olur.

Ara
sıla
eheheheeee süperler

Nihat Doğan Küba'ya gittiğine göre Küba halkı yeni bir devrime hazırlıklı olmalı: Nihat Doğanizm geliyor !

Şu makyajın ehliyeti falan çıksın, bilmeyene yaptırmasınlar, sokağa çıkartmasnlar.bunları gördükçe Gece rüyalarıma giryorlar abi

:yikildim:
Ara
YasSmin
devamı yolda geliyor
Ara
YasSmin
Sevgiliye mesaj at.Cevap bekle; kanser ol. Romantik bi plan yap. 'Peki' yazsın; kanser ol. Sonra cep telefonu kanser yapıyormuş.

Sevgiliden alınacak en büyük intikam aldatmak değldir."Aldatıyormuş gibi yapıp" eline hiçbir koz vermedn, şüpheden öldürmektirBig Grin

Gün gelirde biri tarafından terkedilirsem ona "hayaldi gerçek oldu" der alttan alttan ayarı weririm.Düşünsün dursun sonra .Big Grin

Önünden qeÇen heR kızLa ufaCık ßeyninde Fantazi kuRup saLyalarını siLmeyi unuTan zihniyet 'seninde ßACIN ' var ¿ ?

Geçen Caddenin Ortasında ' GerizekaLı ' Diye ßαğırdım. - Herkes ßαktı. Meğer Ne Kαdαr Çok GerizekaLı Vαrmış... ;D

Kadınlar onları şaşırtan erkeklerden hoşlanıyorlar diye ,buluşacağım kızı inşaat kepçesiyle evinden almaya karar verdim.

ne düşünüyorsun? diyor, söylüyorum, hemen gidip milletle paylaşıyor. olmaz facebook

Ressam olsam kendimi zorlamazdım. 15 tane boyayı atardım ortaya zaten lavuğun teki çıkıp -Hmm burda epik bir anlatım vurgulanmış. derdi. Big Grin

Sigaranın içinde 4000 çeşit zehir varmış.Uğraşsan koyamazsın be o kadarını.

Ara
ZencefiL
"Dev basenli kadınların, beyaz dar pantolon veya tayt giymesi yasaklanacak" diyen partinin oy oranı %300 olur.
Big GrinBig Grin buna ihtiyacımız var amaaa kesnlikle
Ara
ZencefiL
Sevgiliye mesaj at.Cevap bekle; kanser ol. Romantik bi plan yap. 'Peki' yazsın; kanser ol. Sonra cep telefonu kanser yapıyormuş.

haha buda on numaraBig GrinBig Grin
Ara
YasSmin
tamda ikinci paylaşımımın altına yapmışısn yorumunu Big Grin
Ara
YasSmin
eet güzel sözler var arada Big Grin Devam edelim bakalım
Ara
ZencefiL
evet caneey öle denk getrdim baktım oda yayınlanmıs olarıda okudum kolay oldiBig Grin
Ara
YasSmin
:lol: ei bakam
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 04:11 PM