:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acayipçe Doğru :D
YasSmin
İlk okulda karnesine 4 gelince ağlayan, lisedeyken 1 olan notunu 2 yapmaya çalışan varlığa öğrenci denir

Sıfır etkisiz eleman falan değil, gayet etkili yani. Koy bakalım 10TL'nin sağına bi tane sıfır, etkisine kurban olunur.♥

Abi seviyorsan git saçını falan çek, eteğini kaldır, yüzüne falan tükür bence." -Ali 3-C sınıfı.

ödenen ücret sonrası para üstünü yazar kasanın hesapladağını öğrenene kadar kasiyerleri üstün zekalı falan sanıyordum.

Edison’un lambasına hayran kaldılar, anlata anlata bitiremediler.. ALLAH ’ın güneşinden haberleri yok!

Sabahın köründe uyanırsın, okula gidersin, eve gidince hemen uyuyacağım dersin, hayal edersin eve vardığında hevesin kaçar.

Türklerin "göt kadar" ifadesini "küçüklük" belirtmek için kullanması da ilginç tabii..

Ara
ZencefiL
Sabahın köründe uyanırsın, okula gidersin, eve gidince hemen uyuyacağım dersin, hayal edersin eve vardığında hevesin kaçar.

bu bana hep oluo Big GrinBig Grin
Ara
YasSmin
Aynen yaa her akşam diom bazen yapıom bazende dizilere dalıom bazen zoraki misafirlere Big Grin
Ara
ZencefiL
hııı illa bişe cıkıo eve gelnce işteki gibi uyku bastrmıokii Big Grin
Ara
YasSmin
Evt çünküm tembeliz biz neyse devame diorum bakalım daha ne acayipçe doğrularımız varmış Big Grin
Ara
ZencefiL
Big GrinBig Grin tmm bakalım canum
Ara
YasSmin
A planım işlemiyorsa her zaman bir B planım vardır oda olmuyorsa C oda olmuyorsa D, Alfabeyi biliyorsunuz değil mi?

Fransa, tv'de facebook ve twitter demeyi yasaklamış.Bizde aynı uygulama olsa bir şey değşmez birne feys, diğerne tıvıtır diyoruz

Ben bilgisayardayken fani değilimdir . Acıkmam , susamam , yorulmam ve asla çişim gelmez . ♥

Facebook'ta en gıcık kaptığım şey , profil resmi olmayan birinin eklemesidir.

Gözlerime bakamiyorsan senin icin yumarim.Ama gözüm kapali diye baskasina bakarsan agzini burnunu kirarim sölemedi deme Smile)
Ara
ZencefiL
:yikildim: ahahaha süper hepsiii ..bilgisayarın başındaykenki mesela :lol:
Ara
YasSmin
Ama çokkk doğru deilmi Big Grin
Ara
ZencefiL
evet yaa Big Grin kendimden bilirim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DogRu SöYLe Sen Bu DunYayA Nasıl GEldın!:) experiance 42 1,967 04-10-2022, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 04:02 PM