:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nikah Memurumuz İlk Aşkımdı
YasSmin
ηiкah мємuяu Sσяdu:
iγi ωє кöтü qüηdє haSтaLıктa ωє SağLıктa кaяıηız σLaяaк кaвuL... єdiγσя мuSuηuz...
γüzüм кızaямışтı..
вiяdєη aкLıмa iLк aşкıм qєLdi..
qєςiяdiqiм σ qüzєL qüηLєя FiLм Sєяidi qiвi qєςтi...
єωєт σηu haLa Çσк Sєωiγσяduм
Faкaт σηuη вaηa aямağaηı єη γaкıη aякadaşıмLa aLdaтмış σLмaSıγdı.
...
ηiкah мємuяu тєкяaя Sσяdu:
єωLєηмєк iSтiγσя мuSuηuz?
qözLєяiмdєη вuz paяςaLaяıηıη döкüLdüğüηü Faякєттiм Saηкi вєηi aηLıγσямuş qiвi ηiкah мємuяuηuη da qözLєяi dσLмuşтu γüzüмє вaкaяaк γiηє Sσяdu.

SaLση вüγüк вiя SєSSizLiğє вüяüηdü hєякєS Sєωiηςтєη ağLadığıмı Saηıγσяdu кiмSє вiLмiγσяdu iLк aşкıмıη ηiкah мємuяuм σLduğuηu !
Ara
ZencefiL
ayyyyyyyy sızladım yemn edıorum :/
Ara
YasSmin
Ben ilk okuduğumda ayrılmıştım bide kardeşim ilk ayrıldığım gece getirmişti bu yazıyı amacı neydi bilmiyorum ama Big Grin
Ara
ZencefiL
yuh tam zamanında yaniii.. tebrk ederm kardeşiniBig Grin
Ara
YasSmin
İstemiodu zaten çktirdiklerini görünce tam oldu diyip göstermişti yazıyı ben hastanelik oldum sonra hahaha sinirden :lol: Ama saolsun onun sayesinde atlattım ne kdr üstüne gidersen okdr çbk unutuomuşsun acını... Bak dün öğrendim nikahı kıyılmış... Bi an nie üzülmedim ben ya die üzülmeye başlıodum bilio musun? hiç bişe hissetmmek kötü
Ara
ZencefiL
ya cnm bi yaşanmışlık var tabi zor .. alışkanlık falan . Herşey nasip kısmet . bundan öteye gidemıoruz.
Ara
YasSmin
İyi ki de gitmemişiz daha sevgiliyken beni aldatıp evlenmicem die kandırıp ayrıldıktan bi ay sonra nişanlanan adamdan evlendiğimde ne hayr görcktm ki hayırlısı buymuş
Ara
ZencefiL
işte aynen öleee. Allahın sevdigi kuluymuşun
Ara
YasSmin
Evet cnm bnm aynen
Ara
Classiic
vaybe. İlk aşklar. (: zor bi durum.

ama merak ettim evet'mi demiş? Big Grin
Ara

Hızlı Menü: