:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adalarda Muhteşem bi Haftasonu :)
# Pè®iM§ii #
26320740875228314497.jpg

*

46499838187202603637.jpg

*
44879260068227351180.jpg

*

04662514243088105430.jpg

Herkeze Tavsiye Ederim Ada Gezisi

Gercekten Muhteşemdi Ve Unutmayacağım Bi Gündü Big Grin
Ara
sıla
adalar güzeldir katılıyorum sana ama bi de resimleri görsek sana daha da katılacaktım Smile
Ara
ZencefiL
bnde katılırdım keşke göreydimmmmm...açaydım gollarımııııııııııı gitme diyeyydiiiimmm..
Ara
YasSmin
Ben görüyorum hemide süper Big Grin
O Adalara beni bir götürme varya Fsm köprüsünden aşağı atarım seni heeee hıh Sad Nie Fsm die sorma aklıma ilk o geldi heybetli ismi var anacım Big Grin
Ara
# Pè®iM§ii #
Birazdan aCılır Big Grin götürcem valla götürcem hele bi gel meleğim Big Grin
Ara
YasSmin
Hımmmbu haftasonu olmaz seçim var. Önümüzdeki hafta 19unde yani pazar günü anamlar Çanakkaleye geçior kına için. sonraki hafta 26sında bizim düğün var cmt akşamı ben geliorum İst.a ki sende cmt akşamı "TEK BAŞINA hemide" geçiosun İst.asyaya terminalde buluşup teyzoşlarıma gidiyoruz. Pazarda düğüne gidiyoruz. Yani ben bu ay içinde gelemiorum mafeles. Ama sen haftaya gelebilirsin ev boş anamları yollarsam cumadan :;-):
Ara
ZencefiL
yasoooo ist.a gelıosun bize ugrama gibi bi plan yok heee iiiyii iyiiii hıh :of:
Ara
YasSmin
Ayy bebemmm Avr yakasına gelmiyorum ki bi geceliğine gelicem oda kuzenin düğünü var ama Ama şöle yapabilirim önce Avrupada inip çiğdemi alıp sizle görüşüp odan anadoluya geçebiliriz kabul edersiniz mi Big Grin
Ara
ZencefiL
olurrrrrr nezaman hafta sonumu bebemBig Grin
Ara
YasSmin
25inde kuzum Big Grin abim getirirse daha erken saatlerde gelebilirim vallah Big Grin Bırakır beni sizin yanınıza ohhh Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 06:44 AM