:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows XP kopya olanlar toplansn..
agirdelikanli
Arkadaşlar bu programla Windows kurarken girdimiz product key leri değiştirecez ve sizin windowsunuzda lisanslı olacak.. İndireceginiz dosyada 3 adım war onları takip edin yeter..İçinde virüs falan yok ben denedim ama bazı virus programları vırus war dıyebılıyo..Ama kesınlıkle temiz ..Hayırlı ugurlu olsun..

http://rapidshare.com/files/1301191/legal_xp.rar.html

EMEĞE SAYGI +REP VE MESAJLARI UNUTMAYALIMConfusedmiley37:
YALAN-GÜNAH-BACI-NAMUS-TÖRE-KÖLE-İHANET-CİNAYET-YAŞAM-İNSAN DÖLÜ-HUZUR-CESARET-UMUT-YARIN-ARABESK-VEEE BEN(AGİRDELİKANLİWink
gurbetci
sagolasin arkadasim benim isime yariycakWink
Ara
yaraliyureq

beNce eN qüseL pyLasımı seN yapıosuN krdsm öNümüsdeqi seNeye korsaN wiNdowsLar kaLkııoorr....

buNu hemeN yapIN derim beN yaptım..;Wink

Windows Media Player 11 veya internet Explorer 7 ve buna benzer programları indirip kullanabilirsiniz.
korsaN wiNdowsLarda acmazzz;Wink

+++++++++ thanks süper pylsmm krdsss
Ara
BRUCE LEE
kardeşim çok sağol beni bir dertten kurtardın çok teşekkür ederim bilader
Ara
#$3R$3RI#
BenCede En kÖTü PayLasımm ::: emege saygı dıosun korsan kullanıyosun Siz bÖylE yaparsanız bu lisansı adam kıme satacak ayrıca bu tur yazılımları kullanırsan MicrosoftWindows un sitesine yakalanma riski %85 Ama illa yapacam diyosanız SİZE BİR TAVSİYEM WAR BU PROGRAMI UYGULARKEN MODEMI KAPATINNN AKSI TAKDIRDE EVINIZE CEZA BILDIRGESI GELIRSE SASIRMAYIN.... LÜtFen EmeGe SayGIIII
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Windows ??kse bile 15 Dakikada icinde tekrar eski halinde soyle 1 694 04-05-2022, Saat: 09:29 AM
Son Yorum: wildfang
  windows XP de internet hızını %20 arttırmak Jo$eN 0 642 04-13-2008, Saat: 08:11 PM
Son Yorum: Jo$eN
  Aresle ilgili bilgisi olanlar yard?m edin bna:( SempatikKız 21 1,801 11-18-2006, Saat: 12:28 PM
Son Yorum: ozgur_yasarim
  Aresle ilgili bilgisi olanlar yard?m edin bna:( SempatikKız 0 585 10-15-2006, Saat: 01:34 PM
Son Yorum: SempatikKız

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 08:25 PM