:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koğuş
sıla
kogus.jpg

[SIZE="3"][COLOR="Blue"]Yapım: 2010~ ABD
Tür: Gerilim, Korku, Psikolojik
Yönetmen: John Carpenter
Oyuncular: Amber Heard, Danielle Panabaker, Lyndsy Fonseca, Jared Harris, Laura-leigh, Mamie Gummer, Dan Anderson, Sean Cook, Jillian Kramer, D.r. Anderson, Lonny W. Waddle, Milos Milicevic, Patrick Treadway, R.j. Hampton, Sali Sayler, Susanna Burney, Sydney Sweeney, Tracy Schornick
Senaryo: Shawn Rasmussen, Michael Rasmussen
Yapımcı: Andrew Spaulding, Doug Mankoff, Peter Block, Mischa Jakupcak, Mike Marcus
Görüntü Yönetmeni: Yaron Orbach
Müzik: John Carpenter, Mark Kilian
Süre: 1 saat 28 dk
Gösterim Tarihi: 03 Haziran 2011 (Türkiye)

Konusu:
Korku ustası John Carpenter bu defa uzun metrajlı bir sinema ile geri dönüyor.13.cuma güzeli Danielle Panabaker ve Amber Heard projedeler.Filmin senaryosu Michael ve Shawn Rasmussen tarafından yazıldı.
The ward eski tarz bir psikolojik gerilim filmi olarak düşünülüyor.Filmde Amber Heard psikolojik sorunları nedeniyle bir psikiyatr kliniğine gidiyor ve burada başka kadınlarla tanışıyor.Geceleri de gizemli bir konuk onları ziyaret etmeye başlıyor.Carpenter tam sekiz yılın ardından bir sinema filmi ile karşımıza çıkacak![/COLOR][/SIZE]
Ara
sıla
bunun fragmanını da izledim kesinlikle muşteşem izlenmesi gereken bir gerilim bayılırım hastanede geçen gerilim filmlerine gerçekten süper geriyolar Big Grin Big Grin o tepedeki folasanlar yanar söner kapılar kendi kendine açılır kapanır ortada bi tane bile nöbetçi hemşire ya da doktor olmaz... nırınırım Big Grin
Ara
YasSmin
Hadi bakalım merak ederim şimdi ben bunu korku ya Big Grin

Teşekkürler cnm bnm
Ara
ZencefiL
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunun fragmanını da izledim kesinlikle muşteşem izlenmesi gereken bir gerilim bayılırım hastanede geçen gerilim filmlerine gerçekten süper geriyolar Big Grin Big Grin o tepedeki folasanlar yanar söner kapılar kendi kendine açılır kapanır ortada bi tane bile nöbetçi hemşire ya da doktor olmaz... nırınırım Big Grin

offf yaaa ne gergin bi durum he.. sinemada da bi harika olur muhteşem !
Ara
YasSmin
sinemadaki tadı ev falan vermio vermiyo. Ah o durumlarda bi imdaaaat diesim gelio benm kisme yokmu sıkıştım ulen doktor çağırın gibi Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  72. Koğuş MaSaL 0 415 03-04-2011, Saat: 11:49 AM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:59 AM