:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aradığın Kadın Ben Değilim... * Candan Ünal
acemhe
[INDENT][SIZE="3"]Oysa elini uzatsan dokunacak mesafedeyim. Gerçekliğime mi tahammül edemeyeceksin acaba? Düşlerindeki kadına beni layık görmen bundan mı?

Uzaktan, hayranlıkla baktığın ben miyim? O yüzden mi kısa ama ağır sohbetlerden öteye gidemiyoruz? Bana bakıyorsun, gözlerimin içine, görüyorum ama baktığın sanki ben değilim.

Her kadın hayalindeki prensi, her adam hayalindeki prensesi arar. Neremi benzettin acaba? Saçlarımı mı, gözlerimin rengini mi, ellerimi mi?

Sende başka bir hava var. Başka bir dünyaya ait gibi, buraya bir türlü uymamış gibi, hala arıyor gibi… Belki sen de kendini aşkla onarmak derdindesin, herkes gibi.. Ve herkes gibi ne kadar yanlış sularda yüzüyorsun!

O ben değilim biliyorum. Güven bana hissediyorum. Ruhumun derinliklerinden, ruhunun karanlıklarına açılan kapıdan bakıp, özlemlerini izliyorum. Hala kanıyor yaraların, hala kabuk bağlamamış acılarla kaplı yüreğin, gizliyorsun…

Bir tomurcuğun saflığını arıyorsun düş bahçelerinde, ben gövdesi kalınlaşmış bir ağaç gibiyim. Sen susmasını erdem saymayan, susmayı bilen bir kadın arıyorsun; ben sözlerimden kılıç takmışım belime.

Sen ürkek ve muhtaç bir yaralı güvercin arıyorsun, iyileştirdiğinde uçup gitmesin diye; ben savaşıyorum kartal misali hayatın içinde.

Hiç o kadınlardan olamadım ben, hayat izin vermedi. Çok öğretti, çok biledi, çok kanattı; kendince şekil verdi. Senin aradığın kadın ben değilim canım efendim. Gönlüm isterdi ama ben kendimi bilirim….

Candan Ünal[/SIZE]
[/INDENT]
Ara
eLyos
Big Grin diyecek söz kalmıyor sen bişey yazdıgında.. ayakta alkışlıyorum bu paylaşımı .. şiirde adı gecen kadın iyi bence Smile
acemhe
eLyos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin diyecek söz kalmıyor sen bişey yazdıgında.. ayakta alkışlıyorum bu paylaşımı .. şiirde adı gecen kadın iyi bence Smile

[INDENT][SIZE="3"]Şımarmama ramak kaldı Smile
Teşekkür ederim Smile[/SIZE]
[/INDENT]
Ara
YasSmin
Mükemmel bir yazı... Teşekkürler cnm yüreğine sağlık...

Sen susmasını erdem saymayan, susmayı bilen bir kadın arıyorsun; ben sözlerimden kılıç takmışım belime.

Sen ürkek ve muhtaç bir yaralı güvercin arıyorsun, iyileştirdiğinde uçup gitmesin diye; ben savaşıyorum kartal misali hayatın içinde.

Hiç o kadınlardan olamadım ben, hayat izin vermedi. Çok öğretti, çok biledi, çok kanattı; kendince şekil verdi. Senin aradığın kadın ben değilim canım efendim. Gönlüm isterdi ama ben kendimi bilirim
Ara
ZencefiL
hmmmmm çok güzelmiş .. teşekkrLerrr
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hiçbir rüyada sana rastlamıyorum * Candan Ünal acemhe 2 1,698 04-14-2021, Saat: 02:22 AM
Son Yorum: badelie
  Kimi Bekliyorum? * Candan Ünal acemhe 7 2,043 06-20-2016, Saat: 10:30 AM
Son Yorum: acemhe
  Topal Savcı Ünal Arık'ın Rezilliği - Ayşe Arık Şžiranlı@ 0 593 06-20-2016, Saat: 09:53 AM
Son Yorum: Şžiranlı@
  Öleceğim Diye Korkudan Altıma Kaçırıyorum - Ünal Arık Şžiranlı@ 1 1,186 06-20-2016, Saat: 09:52 AM
  Bizim Ailede Ossurmak Ayıp Değil - Emekli Topal Savcı Ünal Arık Şžiranlı@ 0 563 06-20-2016, Saat: 09:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 05:21 PM