:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sensiz Üç Beş Satır..
acemhe
[INDENT]Bir hasret türküsüdür dillendirdiğim..Bir bülbülün güle hicranıdır..Yazmanın adı kolayda kalemin sevdasını kağıda tüllendirmekten daha zor olan ne olabilir..Ne; zaman hasretime teselli ne mevsimler özlemime gem..İçimde biriktirdiğim sayfalara yazıyorum sana olan tüm güzel seslenişleri..Gecenin en demli vakitlerinde seni düşünmek kadar tatlı esen bir rüzgar yok başımda..Gönlüme sığmayan bu hasret ateşini sınırlarımın dışına çıkarmadan için için yanarken bir kıvılcım gönderiyorum kırık dökük satırlardan..

Hiç bir söz seni anlatmaya kifayet bulamazken hiç bir satır işte bu benim sevdam diyemiyor..Sen karanlık gecelerimin tulu etmiş aydınlığısın..Her gün özleminle bitirirken zamanı sana olan ateşim dünyayı yakacak kadar harlanıyor gönül şehrimde..Hasretden talan olmuş şehrimin tüm kilitleri sana açılmışken bir bir her an seni kaybetmek korkusuyla ilmek ilmek geçiyor zaman boynuma..Bütün durağan duyguların kaidelerinden sıyrılıp soğuğun iliklerime kadar işlediği kör bir gecenin iskelesinde içimiNokta.gif ruhumuNokta.gif kalbimiNokta.gif hülyalarımNokta.gif hatıralarımı sevdanın kor yakıcılığı ile simanın yansıdığı odamda hasretimin sonsuzluğu ile ısıtıyorum..Ne güzel şeymiş seni sevmek..Ne güzel şeymiş sıcaklığını yüreğimde hissetmek..

Nicedir hiç bir rüzgar bu kadar sert esmemişti.. Nicedir şarkılar bu kadar mızraplı vurmamıştı tın tın..Yıllar boyu her gelen acının karşısında dimdik durdum..Tahammül edip gülüp geçtim.İlk defa kaybetmenin ağırlığı ile yanıyorum..İlk defa tüm kalelerim çaresizlik içinde savunmasız..Bana sorduğun olmazsa ne olacak sorusu üzerime öyle yıkılıyor ki hicranım amansız bir düşman gibi iki büklüm bırakıyor beni..Koca bir iç geçirmeNokta.gif buğulanan bakışlarNokta.gif boynu büküklüğümNokta.gif kırık döküklüğüm..Gözlerim buğulu bakıyor ötelere medyun sana iştiyak içinde..

Rüzgarda savrulan yağmur damlaları gibi savruluyor yüreğim..Sensiz geçen mevsimlerim kış günlerim zemheri..Umut çırpınan kanatlarında bekleyişlerin girdaplarında yürümüyor savruluyorum..Anlıycan sensizliğin hiç bir tarifi yok benim gönül kitabımda.
[/INDENT]
Ara
eLyos
Yüreğine sağlık .. eyy güzel insan.. bu saatte nerden geliyor bu enerji Smile
eLyos
Zalimsin ße istanbul..

Zalim,zalim,zalimsin be İstanbul!
Çok gördün bana mutluluğu,
Çok gördün bana yaşamayı,
Nefes almayı çok gördün,Gülüp eğlenmeyi çok gördün bana.
Sende tattım acıyı,
Sende tattım iki yüzlü,kalleş insanları.
Özü sözü bir olmayan insan görünümlü yaratıkları sende gördüm,bildim ben.
Mutlu olduğum o küçücük anları çok gördün bana.
Arkasından verdiğin acılar yedi bitirdi mutluluklarımı,
Açamayacağım kilitli sandıklara sürdün sevinçlerimi
En küçük şeylerden mutlu olmak istemez miydim
Gülmedim,belki mutlu olamadım ama.
Kimsenin haberi olmadı.
Göstermedim onlara gözyaşlarımı.
Zevkle izlemelerini istemedim tükenişlerimi.
Onlarında bir darbe vurmalarından korktum belkide kim bilir?
Bir sen biliyordun İstanbul!
Bir sen görüyordun günden güne eridiğimi.
Ama tutmadın ellerimden.
........
Çek istemiyorum ellerini.!Uzatma o ince dallarını.
Kırılır korkuyorum.
Şimdi ölüyorum.Sessizce gidiyorum.Mutlu olacağım o yere!
Sabırsızlıkla bekliyorum.Mutluluk nedir bilmek istiyorum.

eLyos
Derdim var Tabip Bey,hem de çok derinden,
Bilmem bu hastalığa var mı bir reçeten? Big Grin

acemhe
[INDENT]İstanbul hep zalim midir Smile
[/INDENT]
Ara
YasSmin
İstanbul deil içindekiler zalim... İstanbul sadece onların görüntüsünü dış vuran bir ayna Smile
Ara
ZencefiL
stanbulve3.jpg
Ara
acemhe
[INDENT][SIZE="3"]İstanbul...
Ölüm...
Ayrılık...
İhanet...
Son...
Yitiklik...
Bitmişlik...
Ve olumsuz olan her kelime...[/SIZE]
[/INDENT]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yürüyorum Sensiz..! ÇiLeK 6 439 04-13-2022, Saat: 09:57 PM
Son Yorum: wildfang
  Birgün Daha Geçti Sensiz... eRCi 4 322 04-11-2022, Saat: 05:08 AM
  Sensiz GünLerimde...GözLeRim Kan AğLaR... €BeRimSin 10 1,053 04-09-2022, Saat: 08:04 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 771 04-09-2022, Saat: 02:02 PM
  " S€n ÜzüLm€ Diy€ SaTıR ARaLaRına ÖRdüm YoKLuÄžunun SanCıLaRını " €BeRimSin 3 331 04-09-2022, Saat: 10:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 08:34 AM