:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevmek Benim İçin Çok Zor Değil * İclal Aydın
acemhe
[INDENT]Ama silmek zor... Allah daha zoruyla sınamasın, ne beni ne sizi...

Derin, büyük, etimizden et, canımızdan can alan kederlerle sınamasın... Ama...

Bu ara beni insan silmekle sınıyor Allahım...

Tepemizdekiler nasıl gezegenlerse kardeşimNokta.gif nasıl bir yan yana dizilmişlerse... Ne oynadılar yeryüzüyleNokta.gif bizimleNokta.gif kalbimizle...

Bitti gitti onca yıllık tanışıklıklar...

Sil sil sil bitiremedimNokta.gif temizleyemedim kişisel defterimi...

Kime sorsam aynı dertNokta.gif kimi görsem aynı telden çalıyor...

Oysa bakın şimdi ne güzel söylüyor Sezen Aksu yeni albümünde: “Ben hâlâ dolaşıyorum Avare...”

Aynı Sezen diyordu ki bir başka albümünde “Ben bu yüzden kimseden geçmemNokta.gif geçemem...”

Ah be güzelimNokta.gif Ah be Sezenim... Kelimelerden yıldızlar söküp gözyüzündenNokta.gif en güzel kolyeleri yapıp asmışsın boynunaNokta.gif senden güzel nasıl yapılır bundan iyisi...

Bakın... Bence bir aşktaNokta.gif bir çocukluktaNokta.gif bir gençlikte unutulamayan aslında “o” kişi değil...

O kişinin taşıdığı bütün parçalar ve o parçaların toplamındaki mutluluktur gerçekten özlenen...

“Ne güzel gülerdikNokta.gif ne güzel ağlardıkNokta.gif ne güzel susardıkNokta.gif ne güzel şarkı söylerdik” inancı... Kahvaltıda bir yeşil çay fincanıNokta.gif radyoda denk gelen mutlak bir Sezen şarkısıNokta.gif Gemlik’te karşına çıkan denizNokta.gif tekneye zıplayarak attığın ilk adımNokta.gif çamurda ayağının kayışıNokta.gif alışveriş torbasından çıkan nanenin kokusuNokta.gif hediye edilen bir kavanoz ev reçeliNokta.gif kızarmış hamurlarNokta.gif ardında beyaz köpükler bırakan gemilerNokta.gif çalmayan telefonlarNokta.gif susmayan mesaj sesleri... Birini unutamamak bunların hepsinin toplamından oluşan bir mutluluğu anımsamaktan gelir...

Ve ayıp değildir...

Hiç ayıp değildir...

Unutan utansın bence...

Ve ama... Aslında unutmamak kıymet vermektir. Yerine yenisini açamamak değildir... Bence değildir... “Ne kadar sık taşınıyorsun” diyorlar bana...

“Deliyim çünkü” diyorum...

Deliyim...

Yer açmam gerekiyor...

Ben hangi eski aşkımıNokta.gif hangi eski acımı görsem kucaklarım. Kucaklarım şaşırmayın...

Ben çünkü seve seve vedalaşırım.

Çünkü Sezen’in dediği gibi; “Ey aşk neredesin şimdiNokta.gif sen de mi terk ettin beni/ Ne hata ettiysem affet/ Büyüklük sende kalsın e mi? / Sen de olmasan eğerNokta.gif batar bu gemi...”

Hacıyatmaz nedir bilirsiniz...

Bir oradan bir buradan vurulduğunda devrildi devrilecek sandığınız o oyuncak devrilmezNokta.gif batmaz bir türlü... Bir hacıyatmaz gibiyiz hepimizNokta.gif bir o yana bir bu yana batmadan idare ediyoruz işte. Ayakta zor durarakNokta.gif boyaları kazınarak üzerindenNokta.gif yıpranarak duruyoruz suyun üzerinde... İki sene dolmadan taşınıyorum bu kez. Kitaplarımı koli koli dağıttım eşe dosta. ElbiselerimiNokta.gif eski eşyalarımıNokta.gif anılarımı...

Gemi batmasın diye...

Kınamayın beni! Kınamayın beni ki kınamasınlar sizi...

Yazım bitti... Şimdi saçlarımı kestirmeye gidiyorum....

Kalbimizde yeni bir aşka yer açmazsak ölürüz çünkü... [/INDENT]
Ara
eLyos
merakla okudum . sonra hayran oldum Smile bu konuyu sabitlemek lazım diye düşündüm sonra baktım ki admin olmadıgım aklıma geldi.. inşallah mesajım yerine ulaşır Smile yüreğine sağlık .. ey güzel insan..
Serencam
güzeldi acemhe
Ara
YasSmin

Sonuçta İclal Aydın... Ve paylaşan acemheyse mükemmel denmeden geçilmez. Teşekkürler acemhe
Smile
Ara
ZencefiL
ooo gene mükemmeldii yaa teşekkrler acemhe .)
Ara
acemhe
eLyos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merakla okudum . sonra hayran oldum Smile bu konuyu sabitlemek lazım diye düşündüm sonra baktım ki admin olmadıgım aklıma geldi.. inşallah mesajım yerine ulaşır Smile yüreğine sağlık .. ey güzel insan..

[INDENT][SIZE="3"]
Teşekkür ederim Elyos, okuyan gözlerine sağlık... Smile[/SIZE]
[/INDENT]
Ara
acemhe
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Sonuçta İclal Aydın... Ve paylaşan acemheyse mükemmel denmeden geçilmez. Teşekkürler acemhe
Smile
[INDENT][SIZE="3"]
Çok teşekkür ederim Serencam, Yasmin ve Zencefil..
Okuyan gözlerinize yaş, yüreğinize acı yaşatmasın Rabbim Smile
[/SIZE]
[/INDENT]
Ara
YasSmin
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[INDENT]
Çok teşekkür ederim Serencam, Yasmin ve Zencefil..
Okuyan gözlerinize yaş, yüreğinize acı yaşatmasın Rabbim Smile
[/INDENT]

Amin cümlemizin cnm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bizim Ailede Ossurmak Ayıp Değil - Emekli Topal Savcı Ünal Arık Şžiranlı@ 0 568 06-20-2016, Saat: 09:51 AM
Son Yorum: Şžiranlı@
  Onu Çok Sevdim . . . * İclal Aydın acemhe 3 786 11-09-2015, Saat: 11:43 AM
Son Yorum: acemhe
  Sahip olmak değil ait olmak gerek-Mehmet coşkundeniz ZencefiL 2 446 03-03-2012, Saat: 12:57 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Hiç Umurunda Değil miyim?*Candan Ünal acemhe 0 575 08-26-2011, Saat: 11:30 PM
  Kaç Yıl Geçse... * İclal Aydın acemhe 0 580 06-24-2011, Saat: 01:37 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 05:08 PM