:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yankilar ...
Tam1_MaynaK
[COLOR="DarkRed"]Yar;

Sik?yet ediyorum seni herkese. ?ektirdiklerini anlatiyorum dinleyenlere. Mutfak tasinda bir seyler arayan karincaya anlattim bir keresinde. Biraz g?? oldu ama israr edince dinledi. En azindan dinliyormus gibi yapti. O an mutlu etmislerdi beni. Daha ne isterdim ki. Zaten en g?zel mutluluklar anlik mutluluklar degil mi. Seni ?p?s?m gibi. Senden baskasini d?s?nmedigim, dudaklarimi islattigin anki mutluluk gibi, kisa… Geriye ?ekildigin an bir tuhaf oluyordum. Tuhaf ama, bitmesin istiyordum. Deli kusun basi benimle belaya kaldi sen gideli. S?rekli senden bahsediyorum. S?rekli seni sik?yet ediyorum. Hi? kipirdamadan da dinliyor. Zaten bir o dinledi beni, bir o dinliyormus numarasi yapip, kandirmaya ?alismadi beni. O da seni seviyor artik, kim bilir belki benden bile ?ok…

Illaki birisini buluyordum sik?yet edebilecegim. Biraz zorla yapiyordum ama yinede buluyordum. Bazen ?st komsumu tam evden ?ikarken yakaliyordum. G?zlerinden basliyor, ellerini, sa?larini, en ?ok da g?l?s?n? anlatiyordum. Bakkala, manava, sokaktaki dilenciye, kasaba ?n?me gelen herkese iste… Kim olursa… Sahilde ki sevgililerde seni biraz olsun isteyerek dinleyenlerden. Nedenini bilmiyorum ama en sonunda birbirlerine simsiki sarilarak agliyorlardi. ?ok mu acikli seyler anlatiyordum acaba. Kimse aglamamisti hal bu ki…

Gecenin hep ayni saatinde uyaniyordum. Sebepte bulamiyorum neden uyandigima dair… Seni anlatmak istiyorum o vakitte. Kimseyi bulamiyorum ama… Etrafi karanligin kapladigi o an seni d?s?n?yorum. Belki de beni uykumdan uyandiran sendin… Konusulmak mi istiyordun yoksa… Sen de mi uyanmistin… Birilerini aramaya koyuldum. Yalanciktan da olsa dinliyormus numarasi yapacak, "he, tabi" gibi beyhude cevaplar verecek birisi. ?zerime kalin bir seyler alip sokaga attim kendimi. Sokagi aydinlatan tek sokak lambasinin altinda ??p? karistiran iki kedi g?z?me ilisti. Kisa bir s?re bana dikkatlice baktilar. G?zleri parliyordu. Korkuyordum. Kapkaranlik bir sokak vardi karsimda. Konusabilecek birilerini bulmam lazimdi. Onun i?in bulmam gereken birileri. Uzaklardan k?pek seslerini duyarak y?r?meye basladim. G?zlerimi kapamisim, a?tigimda ise aydinlik bir caddedeydim. Ama yine kimse yoktu konusabilecegim. Arada bir araba ge?iyor, b?feler, bakkallar hepsi kapaliydi. Birilerinin gelecegini umarak oturdum bir k?sede. Birka? k?pek ge?ti ?n?mden, kortum anlatmaya. D?n?m bakmak bile bakmadilar. Uzun zamandir hissettigim ilk hakaretti. Kimse gelmedi onu dinleyecek. Yine karanlik bir sakak vardi ?n?mde, yine g?zlerimi kapattim. Hala sokak lambasinin altindaydi iki kedi ve hala bir seyler ariyorlardi. Onlara anlatsam dinlerler miydi beni. Yaklasmaya ?alistim, usulca uzaklastilar. Bu kadar mi acizdim. Hissiz bir halde yatagima gittim. "Ne yapmali" dedim kendime. Birden o sesi duydum, "ne yapmali". Hafif bir tebess?m olustu y?z?mde. Onu isteyerek dinleyen birisini bulmustum. O kisi bendim. Kendime anlatacaktim. Kendime sik?yet edecektim.

— ?ok g?zel g?zleri vardi. Hele o kizil sa?lari. En ?ok da g?l?s?n? seviyordum.

— ?ok g?zel g?zleri vardi. Hele o kizil sa?lari. En ?ok da g?l?s?n? seviyordum.
[/COLOR]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 04:57 AM