:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşkın için ne Yaptın ?
eLyos
1. Aileme karşı çıktım
2.Günlerce kapısında yattım
3. Abilerinden dayak yedim Smile
4.Yemedim içmedim onu düşündüm Smile
5.O üzülmesin diye onu üzücek herşeyi ondan uzak tutmaya çalıştım
6.Sırf o kıskançlık yapmasın die kendi arkadaslarımla daha az görüşmeye başladım
belki daha çok şeylerde yapmısımdır suan aklıma gelenler bunlar..

NOT: ama o hiç birinin kıymetini bilemedi Sad
acemhe
Bu saatten sonra kılımı kıpırdatmam Smile
Ben herşeyden vazgeçtim Smile
Ara
ÐŽeşaren
Keşke değmiş olsaydı yaptıklarına, o'na (:
Ara
eLyos
şimdi hatırladımda birde canıma kıymıstım... yaş olmuş 32 galiba tek yaratıldım Big Grin gülüyorum çunki her deneyişimde yani birine kalbim kaymaya başlasa o kız yan çizmeye başlıyor Smile)) off offf yapa yalnız cekılmıyor hayat. siz siz olun elinizdekinin kıymetini iyi bilin. ister bay olsun ister bayan fark etmez.. ben bildim ama hep kaybettim.. umarım sizler kaybetmezsiniz.. ALLAH yar ve yardımcınız olsun (amin)
YasSmin
Amin cümlemizin....

Aşkım için naptım? Herşeyden herkesten kendimden vazgeçtim. Hımm şimdi ama evlisin benim deilsin şarkısı bile halt yer yanımızda bizim Smile Değiyoruymuş değmiyormuş. Ama illa ki kaderimize yazılı değen biri olacak. Herkes ruh ikiziyle gönderilmişse şu dünyaya eninde sonunda belki 80inde belki 40ında denk gelir. Ümitsizlik bize göre bişey değil Smile
Ara
eLyos
Tek dileğim ne biliyormusun? Gözlerimi kapamış senli hayaller kurarken, gözlerimi açtığımda yanımda olman..
ZencefiL
aşkım için sabrettim altan aldım . sevmekle kalmadım saygı ve sadakti de yanında verdim..en büyük hatasını affettim değer mi değmezmi zamanla anlıcamBig Grin sevmek sevilmek güzel bişey karşılıklı da olunca ayrı bi güzel heleki verdiklerin boşa deilse işte bu daha güzel bişeyBig Grin
Ara
eLyos
ZenceFiL inşallah emeklerin boşa cıkmaz.. umarım hak ettiğin sevgiyi sende ömrünün sonuna kadar yaşarsın . ne diyim başka bilemiyorum gerçi dicen söz kalmıyor bu dakikalarda Smile ya kısacası herkez hak ettiği sevgiyi mutluluğa kavuşşsun Yaradandan bunu dilerim herzaman ( bende dahil )
ZencefiL
amiin aminn herkesler mutluluğu bulur inşallah Smile
Ara
eLyos
aminn inşallah Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aşkın tek doktoru..... CeYDa HaNDe KeSiM 9 1,094 04-09-2022, Saat: 01:14 AM
Son Yorum: wildfang
  aşkın doktoru olur mu bilgeis 10 834 04-07-2022, Saat: 10:17 AM
Son Yorum: wildfang
  siz aşkınız için ne yaparsınız sonsuz_aşkı@m 26 1,906 06-21-2008, Saat: 09:42 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:42 PM