:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
komedi diyaloglar :D
YasSmin
KEsinlikle gelinn bklerim her daim Big Grin
Ara
CReATuRE
Tuvaletteyken kapida dikilen sahisla diyalog:
- Naaapiyosun?
- Hiiiç otobüs bekliyorum
- Ilahi
- Sensin ilahi töbe töbee

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

bide şöyle bi diyalog olur genelde SmileSmileSmile

misafirlikte yemek yerken bi ara çatal kaşık bırakılır elden su içmek için vs...o ara ev sahibi hemen atlar Big GrinBig GrinBig Grin aaa doydunmu daha bişey yemedin ki...

o durumda zaten tekrar yemeğe devam etme isteği kalmıyor insanda...

birde şu var :

bazen otobüse binerim uykusuz yada rahatsız olduğum zaman yer bulunca oturuyorum,

bikaç durak snra orta yaşlı bir bayan genelde benim yakınıma geliyor ( ! ) durup gözümün içine bakıyorlar sanki kalk len ordan ben oturayım der gibi :yikildim::yikildim: ilk zamanlar rahatsızda olsam kalkardım ama baktım başedemiyorum artık bende ya uyumuş gibi yapıyorum yada başka tarafa doğru bakıyorumBig GrinBig GrinBig Grin

YasSmin
O otobüs olayları çok feci ama saygısızlık demeyin kabul etmem kalkmıyorum anacım. O kadar yaşlıysan evinde oturcaksın bacaklarında derman kalmayana kadar gezmiceksin tozmucaksın. Allaallaaa Big Grin
Ara
ZencefiL
bn direk uyudugum için görmuorum :yikildim:
Ara
CReATuRE
Valla ben saygısızlık olarak görmüyorum,tmm ayakta duramayacak kadar yaşlıysa yada ne bileyim engelli falansa eyvallah hemen kalkar yerimi veririm ama diğer türlü oralı bile olmam...
ZencefiL
mantıklı yani 2 saatim yolda geçtigi için iyi bilirimBig Grin
Ara
YasSmin
Ben otobüste hep uyanıkım bi tedirginim ya yanlış durakta kalırsam ya öle olursa falan ama işe gelirken eve giderken işten koltuğa koymaya görmiim kendimi saniyesinde uyuyorum çünkü servisi çeken amcam :lol:
Ara
ZencefiL
ooooooooooh kebapBig GrinBig Grin bnde hep son durakta indigim için bazen metrobüs kardeşlerim dürtüo beni uyan die:yikildim:
Ara
CReATuRE
aynen öyle 2 saati yoldan geçenler daha iyi anlar beni aynı ben gibi SmileSmileSmile

bazen uyuyakalıyorum otobüste
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: bi bakıyorum son durakta şöför gelmiş nerde inecektin diyor :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:....zaten gelmişim son durağa daha nerde inecektim ki Confusedinger:Confusedleep:Confusedleep:Confusedleep:Confusedleep:
CReATuRE
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ooooooooooh kebapBig GrinBig Grin bnde hep son durakta indigim için bazen metrobüs kardeşlerim dürtüo beni uyan die:yikildim:

aa sendedemi var işçilerin efendisi ( metrobüs kardeşliği ) Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumu Bilmeyenlerle Diyaloglar!... eRCi 5 457 04-14-2022, Saat: 10:28 PM
Son Yorum: wildfang
  ...Balıklar Arasında Geçen Diyaloglar... tuti 3 436 04-14-2022, Saat: 05:03 AM
  foruma yeni gelenlerle geçen diyaloglar süper :)::) happy yeliz 17 1,245 04-13-2022, Saat: 02:47 PM
  ReHa MuhTar :D komedi p£r!k!z! 7 595 04-12-2022, Saat: 10:26 PM
  iğrenç şekilde Komedi EYVALLAH 4 492 04-11-2022, Saat: 03:48 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 03:14 AM