:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T€k K€LiM€Dir @?k...
zEHiR
Bir ben buruk, bir ben benli?ime benzeyen...

Vicdan?mda ararken sebebini, tahmin edemezdim a?m?? oldu?un yaralar?n bu kadar kal?c? olaca??n?... Seninle ya?amaya al???rken, sensizli?in ad?n? hen?z koymam??t?m. Bir g?n gibi uzakt?n ve zulm?n ?tesinde bir hayk?r??t? nefretin.

Hissettiklerin e?erdi boynumu, yine de veremezdim sana seni. Hep bir yerde, hep biriyle, hep birden bire... Miladi hat?ralarla uzla?mak zorunda de?ildim halbuki... Sadece seni istedim. Senin o g?l kurusu dudaklar?ndan d?k?len birka? kelime bir ?ok ?eyin sebebi olmu?ken, sen nas?l olur da bunca anlams?zl?k i?erisinde benim sana olan tutkumun sebebini sorgular durursun anlam?yorum.

Asl?nda 'geceler matemi beraberinde getirir' derler ya hani, ben inanm?yorum. Ayd?nl??a kar??n daha bir masum tav?r tak?n?r, seni sana yakla?t?r?r ve kendi s?cakl???nda ?s?nman? sa?lar ismini hibe etti?in o ulu karanl?k. D???n bak; g?nd?z g?zlerini kapaman gerekir g?rmek istemediklerini g?rmemek i?in, oysa gece zaten sana hi?bir ?ey g?stermez ruhunun nuru g?n y?z?ne ??kmad??? taktirde. ?yle bir an gelir ki; sen kime kavu?mak istersen, sen nereye gitmek istersen iste, bo? kalmayaca??n? bilirsin omzunun.

Yitirdi?im anlar?m?n an?s?yla yenileniyorum ?u s?ralar... Umurumda bile de?il ne d???nd???n. Hayata o kadar dost, hayata o kadar sad?k bir hal ald? ki umudum, de?il sen hi? bir arzum yok gelece?e gebe...

Arkana d?n?p bakmad???n, g?z?n? kapay?p g?rmedi?in her ?eli?kinin hesab? kesilmi? vaziyette. Oysa ne kadar da g?zeldi senli bir hayata dair c?mleler kurmak. ?imdi ne yakt???n ate?, ne de do?an g?ne? ?s?tm?yor ellerimi. K?? oldum da alk??land?m k?sacas?, zaferimdi gidi?in.

D?nsen de g?rsen, sevsen de bitsen diyorum art?k... Pi?manl???n a? olmu? soframda; her g?n seninle doyuyorum, husumetinle... Sen uyuyunca uyan?yorum, eskidendi r?ya randevular?. Senin aksine ama bir o kadar da inad?na ya??yorum. Sonunu g?rmedi?in yolculuklar, cevab?n? bilmedi?in sorularla yo?uruyorsun ruhunu. U?ra?ma bo?una, yorma kendini... Acizsin, kabul et!

Serin bir r?zgar ok?uyor sol yan?m? ?imdi, bu sefer g?l?ms?yorum. Yine b?yle bir co?ku vard? g?kte o g?n, hat?rl?yorum. G?l?ms?yorum ve hat?rl?yorum, hat?rl?yorum ve g?l?ms?yorum. Ne kadar da huzurluymu?, yeniden ??reniyorum.

Seninse ad?mlar, ?te ya da beri fark etmez. Yeter ki, gitmek istedi?in yere g?t?rs?n seni... Engel olmas?n, sebep olsun!

[SIZE=4]N0T= Esqi dostan Hat?ra...[/SIZE]
Ara
Firari Fırtına
Paylaşımlar yerinde ve zamanında oluyor . Değer ikiye katlanır ...

Teşekkürler ...
zEHiR
=))) KeŞkee herkeŞŞ Senin gibi böle karDeşim Olsaa.... Ama ALLah şkr can kardeşim farr onun yerini dimse tutamaz =)
Ara
Firari Fırtına
İsteğimiz güzel olan insanlarla güzel paylaşımlar vede dostluklardır . Hani derler ya , yahuu herşey sizler için !!!
zEHiR
eee sizler için sonu ne kardeşim :S
Ara
UyuZBiShey
coqh yeteneklisin güzel baqh ben begendim Big Grin
Ara
zEHiR
HImm beyenDin mii teşşekür Buttonu orada ona bass o zaman Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:10 PM